Kauno sporto halėje kojas apšilę jaunieji žalgiriečiai laukia palaikymo Eurolygos jaunimo turnyre

  • Teksto dydis:

Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai pasitinka jau ketvirtadienį Kaune startuosiančias Eurolygos jaunimo turnyro finalines kovas. Aštuonios stipriausios Europos jaunimo komandos varžysis legendinėje Kauno sporto halėje.

„Žalgiris“ rungtyniaus B grupėje, kurioje susigrums su atrankos turnyrus laimėjusiomis Badalonos „Joventut“ ir Belgrado „Mega MIS“ komandomis bei su iš Eurolygos talentų sudaryta ekipa.

Kitoje grupėje dėl vietos finale kausis Barselonos „FC Barcelona“, Madrido „Real“, Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Atėnų „Panathinaikos“ komandos.

Į sekmadienį Kauno sporto halėje vyksiantį finalą pateks tik grupių nugalėtojos.

Jaunieji žalgiriečiai jau išbandė renovuotos Kauno sporto halės lankus keliose treniruotėse.

„Su nekantrumu laukiame ketvirtadienio. Šiek tiek jaudulio yra, nes viskas vyksta Lietuvoje, Kaune. Visgi, manau, kad su kiekvienu kamuolio išmetimu į viršų viskas susitvarkys. Neblogai žaidėme ir atrankos turnyre Miuchene, kur nusileidome tikrai gerai Madrido „Real“ komandai, turinčiai daug talentingų žaidėjų. Žinoma, dabar į Kauną atvyksta 8 stipriausios komandos, bet esame tam pasiruošę“, – sakė neseniai su „Žalgiris-2“ ekipa Nacionalinės krepšinio lygos čempionu tapęs treneris Vytautas Pliauga.

Kauno „Žalgiriui“ Eurolygos jaunimo turnyro finalinėse kovose atstovaus šie krepšininkai: Mantas Juzėnas, Kristupas Kepežinskas, Vytautas Žygas, Justas Stonkus, Nedas Raupelis, Augustas Navickas, Mantas Kočanas, Aleksas Bieliauskas, Dovydas Buika, Kevinas Šacas, Mantas Laurenčikas, Jokūbas Rudaitis.

„Pasiruošimas vyksta visai neblogai. Šią savaitę pagaliau visi susirinkome į bendras treniruotes, nes iki tol dalyvavome Moksleivių lygos čempionatuose. Tiesa, mūsų komandos branduolys yra kartu žaidęs Regionų krepšinio lygoje. Jaučiame vienas kitą neblogai, dar kažkiek trūksta, bet manau, kad viskas bus gerai. Norisi, kad mus ateitų palaikyti kuo daugiau žiūrovų. Vis tiek žaidžiame namuose. Norisi laimėti šitą turnyrą“, – teigė komandos kapitonas V.Žygas.

Bilietus į turnyrą galima įsigyti čia. Vienos dienos bilietas į grupių rungtynes kainuoja 8 eurus, į finalą bilietą galima įsigyti už 13 eurų, o viso turnyro abonementas kainuoja 23 eurus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių