J. Valančiūnas privalės praleisti artėjančias rungtynes

Vienas Memfio „Grizzlies“ lyderių Jonas Valančiūnas praleis artėjančios nakties NBA rungtynes su Denverio „Nuggets“.

„Grizzlies“ skelbia, kad lietuvis po dvikovos su Milvokio „Bucks“ atsidūrė NBA smegenų sutrenkimo protokole.

Lietuvis ketvirtojo kėlinio pradžioje praleido varžovo smūgį alkūne į veidą ir krito ant parketo. Mačo laikas nebuvo stabdomas ir kurį laiką „Grizzlies“ žaidė keturiese prieš penkis.

J. Valančiūnas pakilo nuo parketo ir prisijungė prie komandos, sužaidė dar kelias atakas ir pelnė dvitaškį, o tuomet buvo paprašyta minutės pertraukėlė ir lietuvis daugiau į aikštę nebegrįžo.

Iš NBA smegenų sutrenkimo protokolo krepšininkai išbraukiami tik tuomet, kai įsitikinama, jog nieko rimto nenutiko.

Mače su „Bucks“ J. Valančiūnas per 25 minutes surinko 17 taškų (7/8 dvit., 3/3 baudų) ir 8 atkovotus kamuolius, o „Grizzlies“ triumfavo 128:115.

28-erių 211 cm ūgio vidurio puolėjas šį sezoną NBA vidutiniškai pelno po 17 taškų, atkovoja po 12,5 kamuolio ir atlieka po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Grizzlies“ su 29 pergalėmis ir 26 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje užima 8 poziciją.