J. Valančiūnas pratęsė savo galingą seriją, bet grizliai krito NBA lyderių tvirtovėje

Jonas Valančiūnas rinko sau įprastus skaičius, tačiau to neužteko, kad „Memphis Grizzlies“ (21-21) sugebėtų pasipriešinti NBA lyderiui „Utah Jazz“ (31-11). Tenesio komanda po dramatiškos kovos svečiuose buvo priversta patirti nesėkmę 114:117 (24:38, 26:28, 29:22, 35:29).

„Jazz“ komanda tai buvo aštuonioliktas savo aikštėje laimėtas mačas iš eilės.

J.Valančiūnas ant parketo praleido 28 minutes ir pelnė 14 taškų (5/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 18 kamuolių, keturis kartus prasižengė, perėmė vieną kamuolį, padarė klaidą ir blokavo du metimus.

Bent dešimt kamuolių uteniškis atkovoja jau 12-ame mače iš eilės.

Jutos ekipą į priekį tradiciškai vedė 35 taškus pelnęs Donovanas Mitchellas, o Rudy Gobertas pridėjo dar 25 ir atkovojo 9 kamuolius.

Nors mačo pabaigoje „Jazz“ tvirtai laikė iniciatyvą, svečiai turėjo šansą išsigelbėti. Kai D.Mitchellas prametė savo metimą likus 14 sek. ir šeimininkams pirmaujant trimis taškais, Dillonas Brooksas turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet lemiamas jo tritaškis skriejo pro šalį, o vėliau skirtą ginčo kamuolį laimėjo Mike'as Conley.

Memfio komanda pralaimėjo po trijų pergalių iš eilės ir Vakaruose žengia devinta. Jutos ekipa pirmauja lygoje.

Dar kartą komandos susitiks šeštadienį.

„Grizzlies“: Ja Morantas 32 (11 rez. perd.), Dillonas Brooksas 22, Graysonas Allenas 17, Jonas Valančiūnas 14 (18 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 13.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Rudy Gobertas 25 (9 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Jordanas Clarksonas 14.