Įspūdingai žaidęs G. Sirutavičius atvedė „Atletą“ į triumfą prieš „Rytą-2“

Gytis Sirutavičius sužaidė geriausias sezono rungtynes ir jo vedamas Kauno r. „Atletas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai savo aikštėje 95:83 (14:26, 28:21, 30:17, 23:19) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (5-15).

Suspindėjęs G. Sirutavičius per 31 minutę pelnė 31 tašką (1/2 dvit., 9/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 35 naudingumo balus.

Pirmoje rungtynių pusėje rungtynes kontroliavęs „Rytas-2“ įgijo 14 taškų persvarą (34:20), tačiau vaizdas aikštėje pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Tautvydas Baltrušaitis smeigė du tolimus metimus paeiliui ir „Atletas“ perėmė iniciatyvą (48:47).

Likus paskutinei minutei iki mačo pabaigos Adas Šimonis tritaškiu kirpo vilniečių atsilikimą iki 6 taškų (81:87), bet Kauno r. ekipa galop išsaugojo pergalę savo rankose.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 20 taškų (10/11 dvit., 0/1 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 31 (9/11 trit., 35 naud.), Tautvydas Baltrušaitis 23 (7/13 trit.), Tomas Balčiūnas 14 (4/11 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Tomas Kuzminskas 9 (3/9 dvit., 6 rez. perd.), Adomas Rybelis 8 (2/5 trit.).

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 20 (10/11 dvit., 8 atk. kam.), Adas Šimonis 18 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Arnas Adomavičius 16 (5/9 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Laurynas Klimas 9 (6 atk. kam.), Modestas Babraitis 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).