Į aikštę grįžęs M. Kuzminskas šventė pergalę prieš O. Olisevičiaus klubą

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (2-1) FIBA Čempionų lygoje įveikė Emilijos Redžo „UnaHotels“ klubą (1-2), kuriame žaidžia Osvaldas Olisevičius.

Turkijos klubas namuose 83:76 (26:24, 20:18, 17:11, 20:23) palaužė svečius iš Italijos.

Į aikštę po traumos grįžęs Kuzminskas joje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (1/5 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

Osvaldo Olisevičiaus sąskaitoje 12 taškų (4/6 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud.), po 2 atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus bei 11 naudingumo balų per 27 minutes.

Pagal rezultatyvumą Olisevičius komandoje kartu su Nate'u Reuversu buvo pirmi.

Izmiro komandą į pergalę vedė Errickas McCollumas, amerikietis surinko 33 taškus (4/9 dvit., 6/11 trit., 7/8 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 30 naudingumo balų.

33 taškai – pakartotas šio sezono rezultatyvumo rekordas.

„Pinar Karšiyaka“: Errickas McCollumas 33 (5 rez. perd.), Kenanas Sipahi 15, Angelis Delgado 14 (10 atk. kam.), Vitto Brownas 10 (10 atk. kam.).

„UnaHotels“: Osvaldas Olisevičius ir Nate'as Reuversas (8 atk. kam.) po 12, Mikaelis Hopkinsas 11 (7 atk. kam.), Michele Vitali 9, Andrea Cinciarini (10 rez. perd.) ir Kassiusas Robertsonas po 8.