Ginklų puolime neradęs „Neptūnas“ turėjo pripažinti „Lietkabelio“ pranašumą

Nuo susitikimo pradžios ginklų puolime neradęs Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose prieš Panevėžio „Lietkabelį“ 53:81 (16:25, 15:22, 5:19, 17:15).

Rungtynių pradžioje „Neptūnui“ sunkiai sekėsi stabdyti svečių snaiperius. Per pirmas 6 žaidimo minutes, šeimininkai varžovams leido įmesti 20 taškų, kai patys pelnė vos 7. Visgi ketvirčiui įpusėjus, Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai situaciją kiek stabilizavo ir atsilikimą sumažino iki 9 (16:25).

Antrajame kėlinyje uostamiesčio komandai sunkiai sekėsi gaudyti varžovus gynyboje, ko pasekoje panevėžiečių pranašumas prieš ilgąją pertrauką išaugo iki 16 (31:47).

Pirmoje rungtynių pusėje klaipėdiečiai nesulaikė „Lietkabelio“ metikų, kurie pataikė 8 iš 16 mestų tritaškių.

Trečiajame kėlinyje tęsėsi „Neptūno“ bandymai sukurti pozityvesnį vaizdą puolime, bet visas šeimininkų pastangas nubraukdavo „Lietkabelio“ geležinė gynyba.

Įdomus faktas, kad per tris ketvirčius Panevėžio ekipa įmetė 66 taškus, bet nei vienas ekipos žaidėjas neįmetė dviženklio skaičiaus.

Negana to, jog šeimininkams nesiklostė žaidimas aišktėje, ketvirtojo kėlinio pradžioje, už kalbas su teisėjais, iš rungtynių buvo diskvalifikuotas Deividas Gailius. Be savo lyderio likę klaipėdiečiai įžiebti sugrįžimo vilties nesugebėjo.

Šiose rungtynėse dėl apsinuodijimo maistu nerungtyniavo Edgaras Želionis.

Klaipėdos „Neptūnas“: Deividas Gailius 12, Matas Jogėla 11 (8 atk.kam), Benas Griciūnas 8 (8 atk.kam).

Panevėžio „Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 12, Dorde Gagič 10, Gediminas Orelik 9.