Galingas D. Sabonis nukalė „Pacers“ užtikrintą pergalę

Domantas Sabonis rinko sau įprastus skaičius, o jo vedamas „Indiana Pacers“ (9-12) 114:97 (31:35, 35:22, 26:24, 22:16) namuose užtikrintai palaužė „Toronto Raptors“ (9-11).

Lietuvis ir vėl buvo „Pacers“ lyderis bei mačą baigė su dvigubu dubliu – per 36 minutes pelnė 23 taškus (7/12 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/7 baudų) ir atkovojo 18 kamuolių.

Domantas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Iniciatyvą „Pacers“ perėmė jau antrojo kėlinio viduryje ir persvėrus rezultatą atgal nesidarė. Po pertraukos „Raptors“ nė karto nepirmavo, o atotrūkis tarp komandų tik didėjo.

Indianos komandoje septyni krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Toronto ekipos negelbėjo puikiai žaidęs ir 26 taškus pelnęs Fredas VanVleetas. Jam gerai talkino 17 taškų pelnęs ir 12 kamuolių sugriebęs Pascalis Siakamas.

Reikėtų pažymėti, kad svečiams negalėjo padėti svarbūs komandos žaidėjai Khemas Birchas ir OG Anunoby

„Pacers“: Domantas Sabonis 23 (18 atk. kam.), Carisas Levertas 19, Mylesas Turneris 17 (10 atk. kam.), Kelanas Martinas 15, Chrisas Duarte 12, Torrey Craigas ir Malcolmas Brogdonas (12 rez. per.) – po 11.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 26, Scottie Barnesas ir Pascalis Siakamas (12 atk. kam.) – po 17, Gary Trentas 13.