„Fenerbahče“ su E. Ulanovu lengvai prašvilpė pro ASVEL

Eurolygos turnyre nesunkią pergalę trečiadienio vakarą iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (7-10) su Edgaru Ulanovu, namuose 81:59 (15:19, 23:13, 21:10, 22:17) pranokęs Vilerbano ASVEL (5-11).

Prancūzai laikėsi tik mačo pradžioje. Pirmajame kėlinyje ASVEL turėjo aštuonių taškų persvarą, tačiau tuomet turkų traukinys pradėjo įsibėgėti ir galiausiai šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę.

Lemiamą kirtį „Fenerbahče“ sudavė trečiajame kėlinyje, kai pelnė aštuonis taškus be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą.

E.Ulanovas aikštėje praleido trylika minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Po trijų pralaimėjimų iš eilės turkai laimėjo antrą kartą paeiliui, tuo tarpu ASVEL pralaimėjo antrą dvikovą iš eilės.

„Fenerbahče“: Janas Vesely ir Marko Guduričius po 16, Melihas Mahmutoglu ir Nando De Colo po 12.

ASVEL: Davidas Lighty 11, Norrisas Cole‘as 10, Allerikas Freemanas 9.