Fantastika: L. Dončičiaus tritaškis likus 0,1 sek. išplėšė pergalę

Luka Dončičius dar kartą tapo Dalaso herojumi, o jo vedamas „Dallas Mavericks“ (15-15) klubas namuose 110:107 (34:31, 21:25, 25:20, 30:31) patiesė „Boston Celtics“ (15-16).

Kai likus 9,5 sek. Jaylenas Brownas prasiveržė po krepšiu ir rezultatą išlygino (107:107), atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą.

Visgi jaunasis Slovėnijos vunderkindas turėjo kitokią nuomonę.

Likus žaisti vos 0,1 sek., L.Dončičius iš labai toli atšokdamas paleido tritaškį per varžovo rankas ir kamuolys į krepšį įkrito.

„Kartais tokius metimus pavyksta įmesti“, – po dvikovos šypsojosi slovėnas.

Dar vienam išsigelbėjimui Bostonas laiko jau neturėjo.

Iš viso L.Dončičius žaidė 37 minutes ir per jas pelnė 31 tašką (5/15 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Dalaso komandai dėl nugaros skausmų antrose rungtynėse iš eilės nepadėjo latvis Kristapas Porzingis.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 22, Joshas Richardsonas 16, Timas Hardaway 14, Bobanas Marjanovičius 10 (8 atk. kam.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 29 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 28, Kemba Walkeris 21.