Fantastika: „Bayern“ taip pat išplėšė penktąsias serijos rungtynes

Trijuose iš keturių Eurolygos ketvirtfinalių prireiks penktųjų rungtynių. Penktadienio vakarą charakterį pademonstravę Miuncheno „Bayern“ krepšininkai namuose 85:82 (23:19, 17:31, 23:21, 22:11) pranoko Milano „Olimpia“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

Penktasis serijos mačas Milane vyks antradienio vakarą.

Įpusėjus akistatai, Italijos klubas turėjo nemenką pranašumą (55:42) ir atrodė, kad turėtų nesunkiai pasiekti savo tikslą.

Visgi bavarai pademonstravo charakterį ir ketvirtajame kėlinyje pradėjo tiestis.

Likus žaisti tris minutes po Jaleno Reynoldso metimo Andrea Trinchieri auklėtiniai galiausiai išsiveržė į priekį (80:79).

Malcolmas Delaney įmetė su varžovo pražanga ir vėl grąžino pranašumą svečiams, tačiau jau kitoje aikštės pusėje puikiai suveikė Paulo Zipserio ir Vladimiro Lučičiaus tandemas.

Serbas įkrovė su Shavono Shieldso ir „Bayern“ vėl truktelėjo į priekį.

Lemiama ataka buvo patikėta Sh.Shieldsui, tačiau jis gavo pražangą puolime ir „Olimpia“ šansai subliuško.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Wade‘as Baldwinas per 31 minutę pelnė 18 taškų.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18, Paulas Zipseris 16, Vladimiras Lučičius ir JaJuanas Johnsonas – po 12, DJ Seeley 11, Jalenas Reynoldsas 9.

„Olimpia“: Malcolmas Delaney 28, Shavonas Shieldsas 17, Kevinas Punteris ir Zachas LeDay – po 10, Luigi Datome 8.