Europos taurė: „Lietkabelis“ sutriuškintas Monake

Europos taurės C grupės antrajame mače Panevėžio „Lietkabelio“ (0-2) ekipa išvykoje 57:82 (17:17, 17:18, 8:35, 15:12) neprilygo Monako „Monaco“ (2-0) krepšininkams.

Dvikovą geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per 3,5 minutės neleido varžovams pelnyti taškų ir atitrūko – 7:0. „Lietkabelis“ atkuto, kai du iš eilės tritaškius pataikė Paulius Valinskas – 6:9. Svečiai toliau išlaikė gero žaidimo bangą ir 8-ąją minutę išlygino rezultatą – 15:15. Rezultatas išliko praktiškai nepakitęs ir sužaidus pirmąsias 10 minučių – 17:17.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį ir to Troy‘aus Barnieso tolimo šūvio pirmavo 30:28. Tuomet „Monaco“ išnaudojo oponentų klaidas ir pelnė 5 taškus be atsako – 33:30. Įpusėjus dvikovai Nenado Čanako auklėtiniai turėjo 1 taško deficitą – 34:35.

Po didžiosios pertraukos Monako komanda greitai atitrūko, kai laimėjo atkarpą 11:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 49:36. Gyčio Masiulio tritaškiai leido „Lietkabeliui“ išlaikyti panašų atstumą (42:53), tačiau „Monaco“ per likusias 4 minutes taškų nepraleido, o patys pelnė 17 be atsako bei po trijų kėlinių triuškino oponentus – 70:42.

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Monaco“ išlaikė savo susikrautą taškų atsargą ir šventė užtikrintą pergalę.

„Monaco“: Dee Bostas 25 (4/8 tritaškiai, 29 naud. bal.), Marcosas Knightas 16 (5 per. kam.), Darralas Willisas 14, Mathiasas Lessortas 11 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 13 (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Margiris Normantas 11, Paulius Valinskas 10, Kyle‘as Vinalesas 9.