Dvikovoje su buvusia komanda – D. Sabonio dvigubas dublis

Šiltai Oklahomoje sutiktas Domantas Sabonis buvusios komandos arenoje surinko 16-ąjį sezono dvigubą dublį per 19 rungtynių.

Indianos „Pacers“ (14-7) puolėjas įmetė 17 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, o jo atstovaujama ekipa svečiuose 107:100 (26:29, 23:21, 30:28, 28:22) pranoko vietos „Thunder“ (8-12) ir laimėjo septintą kartą per pastarąsias aštuonerias rungtynes.

Dvikovą starto penkete pradėjęs D. Sabonis kartu su T. J. Warrenu žaidė daugiausiai – po 35 minutes.

Lietuvis realizavo 7 iš 11 dvitaškių ir 3 iš 4 baudų, prametė abu tritaškius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 5 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Su 18 naudingumo balų D. Sabonis buvo geriausias „Pacers“ gretose. Pagal užfiksuotus dvigubus dublius tautietis – ketvirtas lygoje. Šioje grafoje pirmauja Giannis Antetokounmpo su 20 dvigubų dublių per 22 rungtynes.

Pradėjus tiksėti paskutinei mačo minutei, Shai Gilgeous-Alexanderis įmetė dvitaškį, Malcolmas Brogdonas prametė ir „Thunder“ sužibo viltis išlyginti rezultatą – 100:103.

Visgi tada Terrance'o Fergusono tolimas metimas tikslo nepasiekė, pražanga sustabdytas T. J. Warrenas įmetė abi baudas, kamuolį perėmęs Justinas Holiday įkrovė iš viršaus ir taip padėjo tašką susitikime – 107:100.

„Thunder“: Stevenas Adamsas 20 (8/8 dvit., 9 atk. kam.), Danilo Gallinari (4/6 trit.) ir Dennisas Schroderis (7/15 dvit.) – po 18, Shai Gilgeous-Alexanderis 16 (1/7 trit.).

„Pacers“: T.J. Warrenas 24, Domantas Sabonis 17, Dougas McDermottas 14, Jeremy Lambas 13, Justinas Holiday ir Mylesas Turneris – po 12, Malcolmas Brogdonas 11 (4/13 metimai, 6 rez. perd.).