Duobė gilėja: sugrįžęs „Rytas“ krito ir prieš „7bet-Lietkabelį“

Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 70:79 (17:20, 20:13, 18:15, 24:22) nusileido Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (4-2) krepšininkams bei patyrė penktąją nesėkmę paeiliui.

Nors pirmajame kėlinyje vilniečiai buvo priekyje (20:17), po krepšiu dominavę šeimininkai spurtavo ir vedami Željko Šakičiaus antrajame kėlinyje susikrovė 9 taškų pranašumą (36:27).

Visgi prieš pertrauką „Rytui“ pavyko kiek aptirpdyti skirtumą (33:37).

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet „Lietkabelis“ spurtavo 13:3 ir po Jamelo Morriso tritaškio likus 7 minutėms įgijo 15 taškų pranašumą (64:49).

Tačiau vilniečiai nepasidavė: atsakė spurtu 18:5 ir po Gyčio Masiulio dvitaškio likus pusantros minutės sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (67:69).

Visgi panevėžiečiai pergalės iš rankų nepaleido: Željko Šakičius likus minutei įsmeigė tritaškį (72:67), Vytenis Lipkevičius pridėjo dvitaškį, Kullamae sumetė baudas ir šeimininkai triumfavo (76:67).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Morrisas, kuris surinko 20 taškų (7/12 dvit., 1/6 trit., 3/3 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 10 naudingumo balų.

Panevėžio komandai Kullamae per 21 minutę pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 0/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu vilniečių ekipoje nepralenkiamas pagal taškus buvo Fridrikssonas, kurio sąskaitoje buvo 16 taškų (6/8 dvit., 0/3 trit., 4/7 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 17 naudingumo balų.

„Rytas“ pataikė vos 4 tritaškius iš 28 (14 proc.).

„Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 20 (7/12 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.), Kristianas Kullamae 13 (7/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Vytenis Lipkevičius (2/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.) ir Željko Šakičius (3/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Gyorgyjus Golomanas ir Paulius Murauskas po 7.

„Rytas“: Elvaras Fridrikssonas 16 (6/8 dvit.), Marcusas Fosteris ir Martynas Echodas (4/6 dvit., 5/8 baud., 8 atk. kam.) po 13, Benedekas Varadi 10 (2/6 trit., 3 per. kam.), Lukas Uleckas 9.