Drąsos vis daugiau: I. Brazdeikis Atlantoje atliko rekordiškai daug metimų

Ignas Brazdeikis ir toliau ypač drąsiai jaučiasi „Orlando Magic“ (21-49) ekipoje. Lietuvis atakavo ypač dažnai, tačiau Floridos ekipa 93:116 (16:29, 25:32, 30:32, 22:23) svečiuose nusileido „Atlanta Hawks“ (40-31).

22-ejų krepšininkas žaidė 27 minutes ir surinko 9 taškus (3/7 dvitaškių, 1/7 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po kartą prasižengė ir suklydo.

Tiek daug metimų iš žaidimo Iggy dar nebuvo išmetęs nė viename savo karjeros NBA mače. Ankstesnis rekordas – 11 bandymų.

„Vanagai“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Dviženklę persvarą gana greitai susikrovę šeimininkai atgal nesižvalgė ir nesunkiai nurūko į priekį.

Ši pergalė „Hawks“ ekipai leido dar labiau sustiprinti Rytų konferencijos ketvirtą poziciją, kuri atkrintamosiose leistų turėti namų aikštės pranašumą bent jau pirmajame etape.

Orlando ekipa pralaimėjo penktą mačą iš eilės ir Rytuose lenkia tik „Detroit Pistons“.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 27, Trae Youngas 18, Clintas Capela (14 atk. kam.), Kevinas Huerteris – po 14, Johnas Collinsas 12, Danilo Gallinari 10. „Magic“: RJ Hamptonas 18, Wendellas Carteris (11 atk. kam.), Cole'as Anthony – po 12, Donta Hallas 11, Chassonas Randle'as, Ignas Brazdeikis – po 9.