D. Sabonis žaidė universaliai, bet „Pacers“ pabaigoje nesulaikė varžovų lyderio

Antras rungtynes per dvi dienas žaidusios „Indiana Pacers“ (31-22) žaidybinė duobė gilėja. Lietuvio Domanto Sabonio atstovaujamas klubas pralaimėjo jau penktą mačą iš eilės, kuomet šeštadienį namuose 117:124 (26:31, 29:29, 30:28, 32:36) turėjo pripažinti nukraujavusios „New Orleans Pelicans“ (22-31) pranašumą.

Svečiai iš Naujojo Orleano šiame mače turėjo verstis be dviejų pagrindinių puolimo lyderių – Brandono Ingramo ir pirmojo šaukimo Ziono Williamsono. Abu „pelikanų“ talentai rungtynes praleido dėl čiurnos skausmų.

Iškritus paminėtiems krepšininkams, puolimo vadeles į savo rankas perėmė Jrue Holiday, ketvirtojo kėlinio pabaigoje vienas pats išsprendęs mačo nugalėtojo klausimą.

Likus 3 minutėms rezultatas dar buvo lygus (108:108), tačiau tuomet J.Holiday surengė įspūdingą atkarpą, kurios metu surinko 14 taškų bei įtvirtino svečių pergalę Indianapolyje.

Gynėjas pelnė 14 iš paskutinių 16 savo komandos taškų, o iš viso – net 31.

„Pacers“ klubas šiame mače ilsino Victorą Oladipo, o nuo pralaimėjo neišgelbėjo ir rezultatyviai sugrįžęs T.J.Warrenas, kurio sąskaitoje 22 taškai.

Domantas Sabonis ant parketo praleido beveik 34 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atliko 2 blokus, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Indiana Pacers“: Jeremy Lambas 26, T.J.Warrenas 22, Malcolmas Brogdonas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 16, Mylesas Turneris 10 (5 blk.).

„New Orleans Pelicans“: Jrue Holiday 31, JJ Redickas 23, Lonzo Ballas (7 rez. perd.) ir Derrickas Favorsas (11 atk. kam.) po 15.

Po penkių pralaimėjimų serijos „Pacers“ Rytuose nukrito į šeštą vietą. „Pelicans“ Vakaruose yra vienuolikti.