D. Sabonio „Pacers“ viltys slopsta: krito antrą sykį iš eilės

„Indiana Pacers“ ekipai be traumuoto Domanto Sabonio sekasi sunkiai. Orlando „burbule“ prasidėjusiose NBA atkrintamosiose Indianapolio komanda pralaimėjo antrą sykį iš eilės, ketvirtadienį 100:109 (24:22, 22:29, 31:37, 23:21) nusileidusi „Miami Heat“.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2-0.

„Pacers“ nedidelę persvarą išlaikė iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tada Majamio komanda perėmė iniciatyvą ir pradėjo tolti.

Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė rekordinė 16 taškų praraja ir nors „Pacers“ pabandė sugrįžti, išlyginti serijos rezultato nepavyko.

Nugalėtojus į priekį tempė 24 taškus įmetęs Duncanas Robinsonas, 20 pridėjo Goranas Dragičius, 18 – Jimmy Butleris.

„Pacers“ lyderis Victoras Oladipo mačą baigė su 22 taškų, Mylesas Turneris ir Malcolmas Brogdonas pridėjo po 17, TJ Warrenas – 14.

„Heat“ realizavo 18 tritaškių iš 35 bandymų (51 proc.) ir pasiekė naują klubo tritaškių vieneriose atkrintamųjų rungtynėse rekordą.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22, Mylesas Turneris (8 atk. kam.) ir Malcolmas Brogdonas (9 rez. perd.) po 17, TJ Warrenas 14, Aaronas Holiday 12.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 24, Goranas Dragičius 20, Jimmy Butleris 18 (7 atk. kam.), Tyleris Herro 15, Jae Crowderis 10.