D. Motiejūnas grįžo į NBA: debiutavo „Spurs“ komandoje

Donatas Motiejūnas debiutavo „San Antonio Spurs“ (46-34) gretose.

„Spurs“ Vašingtone 129:112 (37:32, 40:26, 28:30, 24:24) nugalėjo „Washington Wizards“ (32-48), o lietuvis į aikštę buvo mestas, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški.

D.Motiejūnas žaidė vos 4,5 minutės ir pelnė 2 taškus, pataikydamas 1 dvitaškį iš 4. Taip pat puolime atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, kartą prasižengė ir kartą suklydo.

Lietuvis, pakeitęs Derricką White'ą, aikštėje pasirodė ketvirto kėlinio pabaigoje ir žaidė iki finalinio švilpuko. „Spurs“ tuomet turėjo 23 taškų persvarą, o atkarpą su D-Mo aikštėje svečiai pralaimėjo 6 taškais.

„Wizards“: Bradley Bealas 25, Thomas Bryantas 19, Bobby Portisas 16, Jeffas Greenas 14.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 24, Rudy Gay'us 18, Patty Millsas ir Brynas Forbesas po 17, DeMaras DeRozanas 16.