Quantcast

Citadele KMT finalo ketverte – ypatingas dėmesys saugumui

  • Teksto dydis:

Sparčiai artėjant Šiauliuose vyksiančiai didžiausiai krepšinio šventei – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (CitadeleKMT) finalo ketvertui, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovai susitiko su Šiaulių miesto viešosios policijos, apsaugos tarnybos ARGUS bei Šaulių arenos vadovais bei kartu aptarė Citadele KMT finalo ketverto saugumo gaires ir planą.

„Visuomet siekiame sukurti šventę tiek krepšininkams, tiek žiūrovams, todėl ypatingą dėmesį skiriame arenos lankytojų saugumui.Dėsime visas pastangas, kad būtų išvengta nemalonių incidentų. Policija ir saugos tarnybos  ruošiasi įvairiems scenarijams, bet tikimės, kad tiek pasiruošimo darbai, tiek pats renginys vyks sklandžiai. Norime paprašyti sirgalių būti tolerantiškais vieni kitų atžvilgiu.”, – sakė LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė

Šiaulių miesto policija  džiaugsmingai sutiko žinią, jog Citadele KMT finalinis ketvertas vyks Šiauliuose. Šiam renginiui jie atsakingai ruošiasi ir siekia, kad viskas praeitų kuo sklandžiau.

„Noriu kreiptis į visų komandų sirgalius ir patikinti, kad policija pasirengusi padėti visiems atvyksiantiems į areną. Mes patys mylim krepšinį ir norime, kad mūsų mieste įvyktų tikra krepšinio šventė. Jeigu komandų sirgaliai norėtų pasveikinti Saulės miestą ir savo komandą, patekus į Citadele KMT finalo ketvertą, savo grupės organizuotomis eitynėmis, policija yra pasiruošusi padėti užtikrint tokių eitynių saugumą.

Pačio renginio metu remsimės anksčiau vykusių sporto renginių patirtimi. Didelis darbas laukia saugos tarnybos ARGUS darbuotojų, t.y. renginio dalyvių ir žiūrovų saugumo užtikrinimas pačioje arenoje bei greta fanų tribūnų, taip pat žiūrovų patikrinimas patenkant į areną. Žinoma, policija bus visada greta ir bet kurią akimirką būsime pasirengę padėti saugos tarnybai.

Siekiant išvengti nemalonių incidentų, prie aktyvių sirgalių sektorių bus koncentruojamos didesnės saugos tarnybos darbuotojų ir policijos pareigūnų pajėgos“, – kalbėjo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos viršininkas Aurelijus Koskus.

LKL administracija primena, jog prieš atvykdami į areną sirgaliai atkreiptų dėmesį į draudžiamų daiktų sąrašą, ypatingas dėmesys bus skiriamas prevencinėms priemonėms, kad į arena nepatektų draudžiami, stiprų garsą, sirenas skleidžiantys mechaniniai daiktai (garsą, sirenas skleidžiantys įrenginiai, garsiniai signalai su oro/dujų balionėliais ar rankine pompa, vuvuzelos ir pan.), pirotechninės, dūmus skleidžiančios priemonės ir medžiagos, keliančios pavojų dalyvių, žiūrovų saugumui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių