Be M. Jameso likusi CSKA dramatiškai triumfavo Berlyne

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo be suspenduoto Mike'o Jameso likęs Maskvos CSKA (16-6) klubas. Jis svečiuose 71:68 (20:15, 14:22, 18:19, 19:12) palaužė Berlyno ALBA (8-14) ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

CSKA prieš rungtynes paskelbė, kad M. Jamesą suspendavo dėl konflikto rūbinėje po mačo su Stambulo „Fenerbahče“. Jis nedalyvauja nei komandos treniruotėse, nei rungtynėse. CSKA artimiausiu metu apsispręs dėl savo lyderio ateities klube.

Maskvos komanda susitikime vertėsi ir be kito savo lyderio, Willo Clyburno, kuris dar gydosi traumą.

Iki mačo pabaigos likus pustrečios minutės Maodo Lo pataikė dvitaškį ir ALBA priartėjo iki 2 taškų (65:67). Dvi minutes komandos nepelnė taškų, kol Tornikė Šengelija likus 37 sekundėms pasižymėjo dvitaškiu ir CSKA persvarą padvigubino (69:65).

Likus 28 sek. M. Lo smeigė tritaškį (68:69), o į tai T. Šengelija atsakė taikliomis baudomis ir CSKA buvo priekyje 3 taškais.

Likus 7 sek. ALBA organizavo lemiamą ataką, tačiau Marcuso Erikssono tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

ALBA: Peytonas Siva 15, Jaysonas Grangeris 9, Simone Fontecchio ir Marcusas Erikssonas po 8, Maodo Lo ir Luke'as Sikma po 7.

CSKA: Tornikė Šengelija 20 (2/3 trit.), Danielis Hackettas 13, Nikola Milutinovas 10 (11 atk. kam.), Aleksandras Chomenka 6.

Šiame straipsnyje: Mike JamesCSKABerlyno Alba