Bavarų pasaka Eurolygoje tęsiasi: laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Miuncheno „Bayern“ krepšininkai tęsia puikų startą Eurolygoje. Penktadienio vakarą bavarai namuose 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (3-2).

Tai buvo ketvirtas „Bayern“ laimėtas mačas iš eilės. Pagal pergales Vokietijos klubas pasivijo pirmavusį Kauno „Žalgirį“.

Nors įtampos akistatoje netrūko, bavarai nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje.

Iniciatyvą į savo rankas Andre Trinchieri vyrai perėmė antrajame kėlinyje, spurtavę 9:1.

Iš karto po pertraukos graikams buvo pavykę rezultatą išlyginti, bet tuomet „Bayern“ vėl pabėgo į priekį, o ketvirtajame kėlinyje pirmą kartą įgijo ir dviženklę persvarą (65:55).

Mačo pabaigoje „Oly“ buvo priartėję iki 4 taškų, bet pergalės bavarai neatidavė.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18, Vladimiras Lučičius 16, Jalenas Reynoldsas ir Nihadas Džedovičius po 10.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13, Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as Mckissicas 11.