Australija nugalėjo Čekiją ir žengė į pasaulio čempionato pusfinalį

Čekijos rinktinė daugiau nei pusę rungtynių laikėsi, bet galiausiai 70:82 (17:17, 13:16, 18:30, 22:19) krito ir praleido Australijos komandą į planetos pirmenybių pusfinalį.

Dėl vietos finale australai kovos su Ispanijos komanda.

Per didžiąją pertrauką švieslentėje degė nedidelė australų persvara 33:30, bet kengūrų šalies atstovai nežibėjo atakuodami krepšį: buvo pataikę 39 proc. dvitaškių (9/23) ir 31 proc. tritaškių (5/16). Įdomu tai, kad per 20 minučių nė vienas australas nebuvo stojęs prie baudų metimo linijos.

Trečiojo kėlinio pradžia nieko blogo Čekijai nežadėjo, bet tada australų puolimo mašina užsikūrė ir nurūko į priekį spurtu 17:1 bei įgijo jau 16 taškų pranašumą 60:44.

Nors lemiamo ketvirčio pradžioje čekai dar bandė rodyti atsigavimo ženklus, australai sutramdė čempionato išsišokėlius ir žengė į pusfinalį.

Australija: P.Millsas 24 (6/9 trit., 6 rez. perd.), Ch.Gouldingas 14, A.Bogutas 10, M.Dellavedova 9 (5 atk. kam.).

Čekija: P.Auda 21 (5/8 dvit., 3/3 trit.), T.Satoransky 13 (9 atk. kam., 13 rez. perd.), P.Pumprla 10.