„Aistės-LSMU“ laukia naujo trenerio

Kauno „Aisčių-LSMU“ moterų krepšinio komanda atsisveikino su buvusiu vyriausiuoju treneriu Roku Kondratavičiumi.

„Džiugu ir liūdna, kad mūsų treneris, vedinas naujų iššūkių, išeina į vieną geriausių sporto organizacijų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Tai, be abejonės, didis jo ir mūsų klubo įvertinimas“, – rašoma „Aisčių-LSMU“ pranešime.

Neoficialiais duomenimis, specialistas karjerą tęs vyrų krepšinio klube.

R.Kondratavičiaus vadovaujama „Aisčių-LSMU“ ekipa 2019-aisiais laimėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos A diviziono čempionatą, dukart iškovojo Karalienės taurę.

Treneris, vedinas naujų iššūkių, išeina į vieną geriausių sporto organizacijų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Praeitą sezoną kaunietės savo trofėjų kolekciją papildė Lietuvos čempionato bronzos medaliais.

R.Kondratavičiaus treniruojama Lietuvos jaunučių (iki 15 metų) merginų 1-a rinktinė laimėjo liepos 13–15 d. Kaune vykusį tarptautinį Ramūno Šiškausko taurės turnyrą (pasidalijo po pergalę su vokietėmis – 67:58 ir 69:72 bei 54:42 įveikė antrą mūsų komandos sudėtį).

Žaidėjų gretas ateinančiam sezonui pradėjusiam rikiuoti „Aisčių-LSMU“ klubui toliau atstovaus gynėja Deimantė Žukaitė, puolėja Gedvilė Savostaitė, o iš Klaipėdos „Neptūno“ sugrįžo 185 cm ūgio puolėja Gintarė Paulauskaitė.