Sugedęs autobusas pakirto lietuvių varžoves

„Pradžia sunkoka, bet tai suprantama, nes varžovės šiek tiek vėlavo į rungtynes. Bet paskui merginos susitvarkė ir nuvažiavome tolyn“, - džiaugėsi Andra Gabalytė. Jos treniruojamos Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės Moterų lygos-Baltijos („Huawei“) čempionate net 49 taškų skirtumu (102:53) nušlavė į svečius atvykusią Daugpilio universiteto komandą.

"Turėjome problemų dėl autobuso. Jis sugedo ir sustojo nežinia kur. Tiesą sakant, ten tebestovi. Todėl vėlavome į rungtynes ir neturėjome laiko joms normaliai pasiruošti", - aiškino rezultatyviausia viešnių krepšininkėInga Voronko.

Klaipėdiečių gretose ryškiausiai spindėjo legionierės. M. Dias pelnė 21 tašką (7/11 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus. Gynėja S. Plentovich per 24 minutes pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/6 trit., 3/3 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 38 naudingumo balus.

Daugpilio ekipai Inga Voronko per 32 minutes pelnė 14 taškų (6/11 dvit., 2/3 baudų), pridėjo 12 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą bei 20 naudingumo balų.

Tuo tarpu kita mūsų šalies atstovė - Kauno "Aistės-LSMU" ekipa savo aikštėje po dramatiškos kovos 68:70 (23:19, 18:17, 11:19, 16:15) neatsilaikė prieš Liepojos „Liepaja/LSSS“ (4-2) kolektyvą.

Likus mažiau nei 3 minutėms „Aistės-LSMU“ atsiliko 8 taškais (60:68). Kaunietės kilo šturmą ir spurtavo 8:2.

Likus 14 sekundžių Enija Kivite prametė dvitaškį ir šansą išplėšti pratęsimą gavo Brigita Sinackaitė. Vis tik jos metimas tikslo nepasiekė.

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė 19 (10/12 baud., 14 atk. kam., 4 kld., 32 naud.), Greta Stašelienė (2/7 trit., 4 kld.) ir Gedvilė Savostaitė (3/7 dvit., 8 atk. kam.) po 10, Martyna Petrėnaitė (4/5 dvit.) ir Brigita Sinickaitė (6/6 baud., 7 rez. perd., 4 kld.) po 9.

„Liepaja/LSSS“: Paula Kleščova 17 (5/6 dvit., 7/7 baud., 7 atk. kam., 28 naud.), Ance Aizsila 13 (4/9 dvit., 4 per. kam., 2 blok.), Ketija Vihmane 11 (1/5 trit.), Raivita Korenika 8 (3/9 dvit., 10 atk. kam.).