„Aistės-LSMU“ antrajame ketvirtyje išsprendė reikalus su šiaulietėmis

Galingai antrąjį ketvirtį sužaidusios Kauno „Aistės-LSMU“ (4-2) pratęsė pergalingą žygį Baltijos čempionate. Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 69:50 (19:13, 19:9, 16:13, 15:15) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“ (0-6).

Kaunietėms tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų jungtinėje Lietuvos, Latvijos ir Estijos turnyre bei ketvirtoji vietiniame čempionate.

„Aistės-LSMU“ atitrūko pirmajame ketvirtyje, kada Enrika Matiukaitė pelnė du taškus ir priartino šiaulietes prie šeimininkių – 10:12. Tada kaunietės į tai atsakė atkarpa 10:3 ir įgijo 9 taškų persvarą – 22:13.

Antrąjį kėlinį Kauno ekipa laimėjo 19:9 ir prieš ilgąją pertrauką užtikrintai kontroliavo mačo eigą – 54:35.

„Aisčių-LSMU“ gretose aikštėje pasirodė visos 11 registruotų krepšininkų, iš kurių mažiausiai – 10 minučių – žaidė Deimantė Žukaitė.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 11, Greta Tamašauskaitė (3/6 trit.) ir Kristina Masionytė – po 9, Vaidas Ruseckienė 8.

„Šiauliai-Universitetas“: Dominyka Kučinskaitė 13 (4/7 trit.), Sabira Ahayeva 9 (3/11 metimai, 7 rez. perd.), Enrika Matiukaitė 8 (4 blk.).