„7bet-Lietkabelis“ po dramatiškos kovos įveikė Venecijos krepšininkus

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Europos taurės turnyre. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 87:84 (27:28, 16:18, 21:21, 23:17) įveikė Venecijos „Umana Reyer“ ekipą iš Italijos ir iškovojo trečią paeiliui pergalę Europos taurėje.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, gana greitai išsiveržę į priekį po keturių paeiliui Dereko Williso taškų (2:8), tačiau panevėžiečiai greitai atstatė lygybę, kai antrą tritaškį įsmeigė Jamelas Morrisas (10:10). Atkakli vyko ir toliau, lygybę kėliniui artėjant prie pabaigos dvitaškiu atstatė Riccardo Moraschini (23:23).

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Nikola Popovičius (29:28), o netrukus po Pauliaus Murausko tritaškio „7bet-Lietkabelis“ kiek išsiveržė į priekį (36:28). Visgi dešimties taškų be atsako spurtą surengusi Venecijos ekipa Jordano Parkso dvitaškiu vėl išsiveržė į priekį (36:38). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei Parksas pelnė dar du taškus dėjimu, jam tiksliu metimu atsakė Maldūnas, o kėlinį sudėtingu dvitaškiu uždarė Willis (43:46).

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl sužaidė geresnę atkarpą ir po Jaysono Grangerio taškų įgijo dviženklį pranašumą (47:57). Panevėžiečiams pavyko priartėti – po tritaškį pataikė Morrisas ir Kullamae (55:60). Trečiojo ketvirčio pabaigoje Golomanas pataikė dvitaškį, Rubštavičius realizavo abu baudų metimus ir „7bet-Lietkabelis“ beveik ištirpdė turėtą deficitą (64:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Venecijos komandos pranašumą dėjimu vėl padidino Wattas (69:75), bet įpusėjus ketvirčiui du Popovičiaus ir trys Golomano baudų metimai vėl sumažino skirtumą tarp komandų (76:78), o netrukus Morriso dvitaškis rezultatą išlgyino (80:80). Prasidėjus paskutinėms dviems minutėms Maldūnas pataikė dvitaškį, panevėžiečiai apsigynė ir Morrisas realizavo baudų metimus (84:83). Kitoje aikštelės pusėje Wattas pataikė tik vieną baudą (84:84) ir paskutinis žodis priklausė „7bet-Lietkabeliui“ – Jamelas Morrisas įsmeigė tritaškį ir šeimininkai triumfavo (87:84).