21 taško persvarą iššvaisčiusi E. Ulanovo ekipa krito prieš „Bayern“

Antrąjį pralaimėjimą Eurolygos pirmenybėse patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo „Fenerbahče“ (2-2) klubas.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 71:75 (28:9, 17:16, 13:23, 13:27) po dramatiškos kovos krito prieš Miuncheno „Bayern“ (2-2) krepšininkus.

„Fenerbahče“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Edgaro Ulanovo žaidimas. Lietuvis per 30 minučių pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Šeimininkai rungtynes pradėjo uraganiškai ir po taiklios Dyshawno Pierre'o baudos kėlinio pabaigoje susikrovė rekordinę 21 taško persvarą (28:7).

Antrajame kėlinyje Kokoškovo auklėtiniai palaikė tą patį tempą ir ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 45:25.

Po ilgosios pertraukos įvyko „Bayern“ sugrįžimas, besibaigiant trečiajam kėliniui Leonas Radoševičius pelnė du taškus ir sumažino „Fenerbahče“ skirtumą iki 10 taškų (48:58).

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms Nickas Weileris-Babbas smeigė tritaškį, Vladimiras Lučičius pridėjo du taškus ir „Bayern“ pirmą kartą per susitikimą įsiveržė į priekį (67:63).

Likus minutei Janas Vesely išlygino rezultatą (68:68), tačiau Wade'as Baldwinas atsakė dvitaškiu, pridėjo baudą (71:68) ir į užribį išlėkęs kamuolys atiteko svečių ekipai.

Likus 9 sekundėms taktine pražanga Lučičius realizavo abi baudas (73:68), De Colo atsakė greitu tritaškiu (71:73), tačiau vėl sustabdytas Lučičius taikliais baudų metimais įtvirtino įspūdingą „Bayern“ pergalę (75:71).

Trinchieri auklėtiniai antrąją rungtynių pusę laimėjo kone perpus – 50:26.

Nugalėtojų gretose pirmuoju smuiku griežė Lučičius. Serbas per 22 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit., 8/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas Jano Vesely žaidimas. Centras per 31 minutę pelnė 25 taškus (12/14 dvit), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 25 (8 atk. kam.), Nando De Colo 18 (9/9 baud., 4 kl.), Edgaras Ulanovas 10, Danilo Barthelis 6.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 18 (5 atk. kam.), Jalenas Reynoldsas 17 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Žanas Šiško 11 (3/4 trit.), Nihadas Djedovičius 10, Nickas Weileris-Babbas 7.