Žalgirietės įnirtingai pasipriešino „Eglės“ rankininkėms

Lietuvos čempionato antrąsias pusfinalio rungtynes kaunietės žaidė drąsiai, ryžtingai ir negausiomis pajėgomis išgąsdino didžiulį potencialą turinčias vilnietes.

Iki pirmojo kėlinio vidurio rezultatas buvo lygus 8:8, tada vilnietės atitrūko penkiais įvarčiais, bet žalgirietėms rezultatą pavyko sušvelninti iki 12:14.

Antrą kėlinį sėkmingai pradėjo varžovės ir pirmavo vėl penkiais įvarčiais. Bet kėliniui įpusėjus žalgirietės ne tik pasivijo vilnietes, bet ir persvėrė rezultatą 21:20. Tik po to nerealizavo dviejų baudinių, dar nepavyko išnaudoti šimtaprocentinių progų ir „Eglės“ rankininkės rungtynes laimėjo 28:24. Jos, laimėjusios abejas pusfinalio rungtynes, pateko į finalą ir rungtyniaus dėl čempionių titulo.

„Acme-Žalgirio“ rankininkės gegužės 12 d. Kaune žais pirmąsias finalo rungtynes dėl bronzos medalių. Medaliams laimėti – būtina du kartus nugalėti varžoves Vilniaus „Tauro“ rankininkes.