Simbolinis apdovanojimas kelia audras: už pasaulio čempiono titulą – padėkos raštas ir gertuvė

 • Teksto dydis:

Vienam žymiausių šalies kovotojų Sergejui Maslobojevui nusivylus dėl negautos valstybės premijos už pasaulio čempiono titulą, Vyriausybė sako, kad premijos skiriamos tik atitikus visus Sporto įstatyme numatytus reikalavimus.

Anot Vyriausybės, S. Maslobojevui premija neskirta, nes varžybose, kuriose jis dalyvavo, rungėsi nepakankamas sportininkų skaičius.

„Kadangi pasaulio kikbokso čempionato, vykusio 2019 metų spalio 19–27 dienomis Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina), 91 kg svorio kategorijos varžybose, kuriose S. Maslobojevas iškovojo pirmąją vietą, varžėsi 11 sportininkų iš 11 valstybių, valstybės premija vadovaujantis nurodytu įstatymu negali būti skiriama“, – rašoma pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad Sporto įstatyme numatyta, jog premija už laimėjimus skiriama tuo atveju, jeigu įstatyme nurodytų sporto varžybų rungtyje varžėsi ne mažiau nei 16 valstybių atstovai, o laimėjimas pasiektas nurungiant ne mažiau nei trečdalį varžovų.

S. Maslobojevas sekmadienį feisbuke pasidalijo premjero gauta dovana – padėkos raštu ir gertuve – už pernai kikbokso čempionate pasiektą Pasaulio čempiono titulą.

„Padėka ir gertuvė už ilgus, įtemptus ir kupinus vilties metus, Tėvynės labui paaukotus. Ačiū“, – teigė S. Maslobojevas.

Jis naujienų portalui delfi.lt pripažino, kad dovana nuvylė, nes už šį laimėjimą tikėjosi premijos.

Premijų skyrimo tvarka jau kurį laiką kelia diskusijas sportininkų bendruomenėje.

Vyriausybė teigia, kad padėkomis ir simbolinėmis dovanomis, kaip ir kasmet, sportininkai Kūno kultūros ir sporto dienos proga apdovanoti pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sąrašą.

Anot Vyriausybės, sąraše – nuo 2019 spalio iki 2020 rugsėjo aukščiausius laimėjimus pasaulio, Europos čempionatuose ir jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse iškovoję sportininkai, jų treneriai.NAUJAUSI KOMENTARAI

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Krepšinis yra Olimpinė sporto šaka, jei iš pinigų žaidi domino , tai už laimėjimą valstybė neprivalo kažką duoti, apdovanoti ar panašiai, šiuo atveju pasielgta pagal nustatytą tvarką ir įstatymus.

nekenciu krepsinio

nekenciu krepsinio portretas
idomiausia kad jei koks Sabonis butu sudalyvaves kokiose nors bezdalu varzybose Pabradej tuoj butu subege minysteriai su ivairiom dovanom, priziniais fondais ir pazadais irengti daugiau krepsinio aiksteliu....

raguolis

raguolis portretas
Pas Batia dabar trukumas mordaboju omonininku, pabandyk nusiusk cv, gal priims, galėsi pachalyminti laisvu nuo dykaduoniavimo metu :)
VISI KOMENTARAI 32
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių