„Vivus.lt rankinio lyga“: alytiškiai patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ čempionate ilgą laiką pirmavę ir vien pergalėmis žingsniavę Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą. Alytiškiai antausį nuo HC „Vilnius“ ekipos gavo ne bet kur, o savo žiūrovų akivaizdoje - 24:26 (8:14).

Vos šeštąją vietą čempionate užimantys vilniečiai (6 pergalės, 6 pralaimėjimai) jautį už ragų griebė nuo pat dvikovos pradžios – pirmavo 4:1, 9:3, 14:7.

49 rungtynių minutę komandas dar skyrė 7 įvarčiai – 16:23, tačiau netrukus alytiškiai surengė keturias paeiliui sėkmingas atakas ir sušvelnino atsilikimą – 23:26. Tačiau nepasimetė ir HC „Vilnius“ rankininkai - atsakė dviem taikliais smūgiais (25:21) ir jau paskutinę dvikovos minutę pernelyg nesidraskė.

Iš nugalėtojų ekipos išsiskyrė 6 įvarčius įmetęs Martynas Žala, 5 (2 iš 7 m) pridėjo Marius Panavas, po 4 – Jūris Aganauskas ir Domantas Čuplinskas, 3 – Tadas Padolskis.

Alytiškių komandą (11 pergalių, 1 nesėkmė) nuo pralaimėjimo bandė gelbėti 6 (1 iš 7 m) įmetęs Žygimantas Micevičius, po 4 pridėjo Mindaugas Visalga ir Robertas Paužuolis, po 3 – Aurelijus Sabonis ir Linas Paliušis.

Per pirmąsias šio sezono tarpusavio rungtynes, vykusias 2014 metų spalio 11 dieną Vilniuje, alytiškiai pergalę šventė 7 įvarčių skirtumu – 30:23 (16:12).