Visos trys Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Visos trys Lietuvos atstovės - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė - pateko į Bate (Anglija) vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finalą.

Londono olimpinių žaidynių čempionė ir šių metų pasaulio taurės finalo laimėtoja L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė atrankos varžybų B grupėje penktadienį surinko 1044 taškus ir užėmė antrąją vietą. Mūsiškė fechtavime buvo aštunta, plaukime - 14-a, o bėgime ir šaudyme - septinta.

I. Serapinaitė su 1010 taškų B grupėje užėmė 18-ąją vietą. Lietuvė fechtavime buvo 17-a, plaukime - šešta, o bėgimo ir šaudymo rungtyje - 14-a.

Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė surinko 1025 taškus ir užėmė penktąją vietą. Lietuvė buvo 12-a fechtavime, 18-a - plaukime bei antra - bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Moterų varžybų finalas vyks sekmadienį. Vyrų finale šeštadienį kovos du Lietuvos atstovai - Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.