Quantcast

Ukrainietį D. Šlominą susigrąžinę „Amber-Arlangos“ tinklininkai atsirevanšavo „Sūduvai“

Savaitgalį TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate prasidėjo trečiasis ratas. Intriguojantis mačas vyko Gargžduose, kur susitiko praėjusio sezono finalininkai Gargždų „Amber-Arlanga“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Prieš šias rungtynes šeimininkai sulaukė rimto papildymo – į Gargždų komandą sugrįžo buvęs ekipos narys ir kapitonas ukrainietis Dmitrijus Šlominas. Jo sugrįžimas buvo pažymėtas užtikrinta „Amber-Arlangos“ pergale 3-0 (25:18, 25:20, 25:16).

Taip Gargždų klubas atsirevanšavo „Sūduvai“ už savaite anksčiau patirtą pralaimėjimą rungtynėse dėl Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) taurės trečiosios vietos.

„Amber-Arlangai“ 14 taškų pelnė Robertas Juchnevičius, 11 – Linas Starkutis, po 9 – Edvinas Žaltauskas bei Daumantas Katinas.

Ne pajėgiausios sudėties rungtyniavusios „Sūduvos“ gretose 15 taškų surinko Algirdas Naučius, 9 – Valentinas Lekavičius.

D. Šlominas sezoną pradėjo Kipre, bet jau po pirmo mėnesio suprato, kad tai – ne jo vieta ir ne jo čempionatas.

„Skirtingas mentalitetas. Kai pradėjome žaist draugiškas rungtynes, pajaučiau didelį spaudimą ir supratau, kad viskas priklauso nuo legionierių komandoje. Tu turi rodyti 100 proc. rezultatą, nes kitu atveju tave greit pakeičia. Vietiniai žaidėjai turi darbus, nuo ryto iki vakaro dirba ir vakare ateina į treniruotę gerai praleisti laiką. Tokiu atveju sunku pasiekti gerą rezultatą, o aš nesidžiaugiau tinkliniu“, - sakė D. Šlominas.

Tinklininkas dėkojo savo žmonai ir dukrytei, kurios visą laiką buvo šalia ir jį palaikė. Pats ukrainietis sutarties nutraukti negalėjo, todėl jis kantriai sportavo ir profesionaliai atliko savo darbą.

„Prieš atkrintamąsias varžybas komandoje buvo nuspręsta imtis pokyčių ir mane pakeitė kitu kėlėju. Gavau pasiūlymą likti su komanda, bet tik kaip atsarginis. Tokio varianto net nesvarsčiau ir greitai nusprendžiau grįžti namo“, - teigė D. Šlominas.

Sportininkas taip pat pasidžiaugė, kad su „Amber-Arlangos“ prezidentu Salvijumi Paškausku per dieną rado variantą sugrįžti į Gargždų komandą.

„Grįžau į savo komandą, pas savo šeimą, kur praleidau dvejus nuostabius metus. Komanda priėmė labai šiltai. Tikiuosi, kad mums pasiekti savo tikslus šiame sezone. Esu laimingas, kad esu savo vietoje ir vėl galiu džiaugtis tinkliniu“, - pridūrė D. Šlominas.

Tuo pačiu Gargždų klubas atsisveikino su Linu Petravičiumi, kuris karjerą tęs Kelmės „Etovio“ gretose.

Kitose rungtynėse LTF taurės laimėtoja Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ savo aikštėje 3-0 (25:15, 25:15, 25:15) įveikė Vilniaus universiteto (VU) tinklininkus.

Šeimininkams 19 taškų pelnė Erikas Makatas, 14 – Tomas Rogal, 13 – Arvydas Mišeikis. Vilniaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Girvydas Rimeika (11 tšk.).

Turnyro lentelėje pirmauja „Amber-Arlanga“ (22 tšk.), o jai įkandin žengia „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ (21 tšk.). Trečioje vietoje – „Sūduva“ (13 tšk.).

Keletas rungtynių sužaista ir TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B pogrupyje.

Dvi pergales iš eilės iškovojo Raseinių „Lūšies Volley“ tinklininkai. Jie savo aikštėje 3-0 (25:15, 25:18, 25:16) įveikė „Panevėžio agrochemijos-SC“ ekipą ir 3-1 (21:25, 25:17, 25:13, 25:22) palaužė Kauno „RIO“ klubą.

Kituose susitikimuose Gargždų „Amber 2“ ekipa išvykoje 3-1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:17) nugalėjo Vilniaus „Sostinės Tauro“ atstovus, o kitą dieną vilniečius sostinėje 3-2 (27:29, 25:23, 25:21, 13:25, 15:9) palaužė Panevėžio komanda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių