Tuniso turnyre – L. Grigelio šuolis į pusfinalį

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis iškovojo pergalę Tunise vykstančiame „Futures“ serijos turnyre ir pateko į vienetų varžybų pusfinalį.

Lietuvis vos per 51 minutę nugalėjo antrojo tūkstantuko tenisininką Mubaraką Shannaną Zayidą (6:0, 6:1).

Tai aštuntoji lietuvio pergalė iš eilės. Praėjusią savaitę Tunise jis iškovojo savo 17-ą „Futures“ karjeros titulą.

Už patekimą tarp keturių stipriausių Tuniso turnyro tenisininkų L. Grigeliui atiteks 502 JAV dolerių čekis ir šeši ATP reitingo taškai. Dėl patekimo į finalą Lietuvos tenisininkas kausis su Benjamino Bonzi (ATP-459) ir Oriolo Roca Batalla (ATP-312) poros nugalėtoju.

Įdomu tai, kad pastarasis yra L. Grigelio dvejetų porininkas su kuriuo jie penktadienį varžysis dvejetų turnyro pusfinalyje. Jame ispano ir lietuvio duetas susitiks su portugalų tandemu Fredu Gilu ir Joao Monteiro.