Tradiciniame „Žaliųjų ežerų“ bėgime greičiausias buvo ukrainietis

  • Teksto dydis:

Šventinę Liepos 6-ąją Vilniuje įvyko tradicinis – jau 33-iasis „Žaliųjų ežerų“ bėgimas.

Tai buvo 12-asis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) taurės etapas, kuriame keli šimtai aktyviai nusiteikusių žmonių nepabūgo lietaus ir bėgo aplink vieną gražiausių ežerų sostinės apylinkėse.

Prieš pat startą visi dalyviai sugiedojo Lietuvos himną – Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.

11,7 km trasą greičiausiai įveik svečias iš Ukrainos – Vitalijus Kuznecovas („4F Charkiv”). Jis finišavo per 38 min. 28,28 sek.

Antrąją vietą užėmė Marius Ignotas („Lukas“, 38.35,0), trečiąją – Lukas Budavičius („F.O.C.U.S running“, 38.46,5).

Tarp moterų greičiausia buvo šiaulietė Lina Kiriliuk (41.07,4). Antra pozicija atiteko Gitanai Akmanavičiūtei („Origami runners“, 43.45,1), trečia – Monikai Elenskai („Monika Elenska training“, 43.55,5).

Patyrusi L. Kiriliuk „Žaliųjų ežerų bėgime“ startavo pirmą kartą.

„Emocijos geros, oras visai neblogas. Gimtadienį atšvenčiau puikiai - šypsojosi L. Kiriliuk, - Trasa buvo įdomi. Lietus padarė savo, buvo pakankamai nemažai balų ir tai sukėlė tam tikrą įtampą. Tikrai mielai atvažiuosiu čia ir ateityje.“

Iš viso šiame tradiciniame bėgime varžėsi beveik 350 bėgikų.

Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Algis Vasiliauskas džiaugėsi, kad bėgimas išlaiko savo tradicijas.

„33 metai gražios ir prasmingos veiklos. Keičiasi organizatoriai, keičiasi kartos, bet nesikeičia dalyviai. Čia startuoja visi – nuo mažiausių iki vyriausių. Tai rodo, kad bėgimas reikalingas. Lietuvoje bėgioti mėgsta labai daug žmonių. Nenuostabu, kad daug dalyvių čia bėga kasmet. Bėgimo mėgėjai negali be to gyventi“, - sakė B. Vasiliauskas.

Jis pasidžiaugė, kad nemažai dalyvių aplink Žaliuosius ežerus bėga jau ne vieną dešimtmetį. „Vyresni bėgikai savo pavyzdžiu „užkrečia“ kitus, parodo, kad bėgti yra sveika. Bėgimas leidžia ilgai ir sveikai gyventi“, - pabrėžė B. Vasiliauskas.

Bendroje LBT įskaitoje lyderio poziciją išsaugojo Remigijus Zalumskis (7479 tšk.). Antras yra Simas Stasiukaitis (7279 tšk.), trečias – Rolandas Silius (7007 tšk.).

Tarp moterų pirmauja G. Akmanavičiūtę (7671 tšk.), lenkianti M. Elenską (6733 tšk.) ir Mildą Talalaitę (6510 tšk.).

Klubų įskaitoje toliau dominuoja „Origami runners“ (8421 tšk.). Antroje vietoje – „Bėgimo klubas“ (7687 tšk.), trečioje – Kauno BMK (5832 tšk.).

13-asis LBT etapas – „Biržų kilometrai“ – vyks rugpjūčio 6 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nesupratau ...

Nesupratau ... portretas
Begtu geriau tevyne ginti ...
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių