R. Meilutytės pasirengimą naujajam sezonui netikėtai pristabdė liga

Naujajam sezonui besirengianti Rūta Meilutytė priversta pristabdyti. Olimpinė ir pasaulio čempionė keletą pastarųjų savaičių negailėdama savęs liejo prakaitą sporto arenose, tačiau netikėtai susirgo.

Kaip kad neretai nutinka, po didelių krūvių susilpnėjus imunitetui sportininkę į lovą paguldė virusas.

„Jaučiuosi serganti“, - socialinio tinklo „Facebook“ savo profilyje pirmadienio pavakarę įrašė 16-metė, patalpinusi savo, įsisupusios į antklodę, nuotrauką.

Prieš tai pasaulio plaukimo rekordininkė džiaugėsi atlaikiusi pirmąsias fizinio parengimo treniruotes.

„Sunki treniruočių savaitė baigėsi. Laikas atsistatyti ir pasiruošti dar sunkesnei treniruočių savaitei, ačiū „Arena“ už šį kompresinį kostiumą!“, - rašė R.Meilutytė.

Liga gali sujaukti lietuvės planus sezono pradžiai. Spalio 12-13 dienomis ji planavo startuoti trečiajame pasaulio taurės varžybų etape, kuris vyks Rusijos sostinėje Maskvoje.

„Labai laukiu savo pirmųjų sezono startų Maskvoje - kitą savaitę vyksiančių pasaulio taurės varžybų. Niekada nebuvau Rusijoje. Nekantrauju pamatyti ją“, - socialiniame tinkle „Twitter“ tąsyk rašė 16-metė.

Vos plaukikei paskelbus apie negalavimą iškart pasipylė palinkėjimai lietuvių ir anglų kalbomis kuo greičiau pasveikti. Nenuostabu, juk ji "Facebook" turi net 113 tūkst. gerbėjų. Jie ne kartą turėjo progos įsitikinti, kad R. Meilutytė - geležinės valios. Tai įrodo ir jos sunkių treniruočių vaizdai.


Šiame straipsnyje: Rūta Meilutytėligasusirgo

NAUJAUSI KOMENTARAI

Tomas Zastartas

Tomas Zastartas portretas
Rūtuk mielas tyras vaikuti sportuok dėl sveikatos palaikymo ir geros savijautos,bet ne rekordų,juos užmirš,-dok.filme apie daugkartinį pasaulio čempijoną galiūną Ivaną Poddubną parodyta jo gyv.pabaiga senelių prieglaudoje amžinai alkanam...Nei Rusijos Carui nei kitiems valdovams liko nereikalingas...Atsipeikėk.Pasitark su Arvydu Saboniu,tikiu ,kad gausi gerų patarimų.Testiprina ir saugo Tave Dievas..Nuvarytus arklius nušauna...

Tomas Zastartas

Tomas Zastartas portretas
Vaikuti miela man baisu dėl Taves,taip žiauriai ištampyti raumenys ir gyslos-sausgyslės,sąnariai labai greitai atsilieps Tavo jaunam organizmui. Dabar Gamta duoda Tau Kreditą Ateities sąskaita,vaikuti...Aš 18-19m galėjau be įpatingo regis sunkumo nuo grindų pakelti net 400kg.Buriatijos upėse stumdžiau-varčiau rąstus vienas už brigadą efektyviau iki 24m.po to " sugriuvau " .Trilinkas vilkausi kamuojamas pastovių skausmų nuo strėnų iki kairės kojos kiekvieno pirštelio ,nei dieną nei naktį,kol "radau" vaistus eksperimentinius Amerikietiškos fitoliakos spiritinės ištraukos trijose bonkutėse,bet vienoje iš jų buvo pridėta Arseno /žiurkių nuodų/, gėriau kas 2 val po 4-6 lašus.Padėjo-skausmai dingo-džiugu,bet vėliau po 15,25 m.pradėjo šąlti kojų galūnės,o skwusm klinikoje tyrimu buvo nustatyta,kad numire nervai,todėl sutrikes ryšys su CNS,kuri nebevaldo-nereguliuoja kraujo apykaitos...Dabar jau daug metu egzistuoju,bet negyvenu...Velniop rekordus - juos užmirš,tu būsi našta visiems ir net

sveikatos

sveikatos portretas
SVEIKATOS, SVEIKATOS IR SVEIKATOS bei gerų rezultatų rusijoje , o taip pat atlaikyti... jų taip mėgstamas provokacijas.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių