Rankinio lygoje – pirmoji Vilniaus „Amber“ nesėkmė, neprilygo „Kauno Ąžuolui“

 • Teksto dydis:

Po šventinio laikotarpio grįžta Lietuvos rankinio lygos (LRL) kovos. Šeštadienį turėjo vykti trejos rungtynės, tačiau dėl koronaviruso buvo atidėta „Dragūno-Viesulo“ ir „Utenos“ akistata. Likusiose kovose susitiko „Kauno Ąžuolas“ su Vilniaus „Amber“ ir Šalčininkų rajono „Sokol“ su „Šiauliais“.

Iki šiol be pralaimėjimų žengusi Vilniaus „Amber“ turėjo pripažinti „Kauno Ąžuolo“ pranašumą, praneša LRL.

Visą pirmąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pirmavo 2-5 įvarčiais (10:8, 13:10, 16:11) ir „Amber“ rankininkų arčiau neprisileido.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiams pavyko išlyginti rezultatą (18:18), tačiau nepavyko jo persverti ar išlaikyti. Kauniečiai greitai susikūrė 2-3 įvarčių persvarą ir iki kėlinio pabaigos arčiau „Amber“ rankininkų nebeprisileido.

Paskutines minutes vilniečiai nuleido rankas ir be didesnio pasipriešinimo įvarčius pelnę „Kauno Ąžuolo“ rankininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 34:26.

„Kauno Ąžuolą“ į laimėjimą vedė Arminas Stankūnas 12 (1 iš 7 m), Šarūnas Sakalauskas, Vilius Juozaitis ir Karolis Jankauskas – po 5.

Vilniaus „Amber“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Romas Aukštikalnis – 8 ir Pijus Gatelis – 4.

Šalčininkuose laimėjo „Šiauliai“

Naujoje Eišiškių SM salėje karšta buvo nuo pat kelinio pradžios, pradžioje pirmavę „Sokol“ kėliniui įpusėjus jau švieslentėje matė lygų rezultatą (13:13).

Netrukus jau šiauliečiai perėmė iniciatyvą ir aikštelės šeimininkams teko vytis. Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis šiaulietį Aivarą Budrį grubiai stabdyti bandęs Darius Gurecki buvo diskvalifikuotas.

Antrajam kėliniui neįpusėjus rezultatas vėl buvo lygus (21:21). Iki rungtynių pabaigos iniciatyvą perimdavo tai viena, tai kita komanda, tačiau galų gale rezultatas vis tiek būdavo lygus (26:26, 30:30, 32:32).

Paskutinę rungtynių minutę švieslentė rodė 35:35. Sėkmingai atakos laiką panaudoję šiauliečiai gavo paskutinį šansą mesti į vartus. Gedvino Joco įvartis buvo sėkmingas. Kontratakos „Sokol“ sėkmingai užbaigti nepavyko – Janas Girdzijevskis mestas kamuolys vartų tinklo nepasiekė. Rezultatu 36:35 pergalę išplėšė „Šiauliai“.

Šalčininkų r. „Sokol“ sirgalius taikliais metimais labiausiai džiugino Mantas Urvikis (1 iš 7 m), Janas Girdzijevskis ir Andrejus Gaidukas – po 7.

„Šiauliai“ komandoje pasižymėjo Rokas Lesčinskas – 17 (4 iš 7 m) ir Justas Mielenis – 6.

Artimiausios LRL rungtynės planuojamos jau kitą šeštadienį. Tuomet „Kauno Ąžuolas“ susitiks su „Molėtais“, „Utena“ – su Vilniaus „Amber“, Šalčininkų r. „Sokol“ – su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“, o „Šiauliai“ – su Klaipėdos „Dragūnu-Viesulu“.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių