R. Federeris nugalėjo N. Džokovičių ir keliauja į finalinio ATP turnyro pusfinalį

Londone (Didžioji Britanija) prasidėjusio finalinio Teniso profesionalų asociacijos turnyro („ATP Finals“), kuriame dalyvauja aštuoni pajėgiausi planetos žaidėjai, antrojo turo mače Bjorno Borgo grupėje ketvirtadienį 38-erių metų šveicaras Rogeris Federeris (3-ioji pasaulio raketė) 6:4, 6:3 nugalėjo antrąją planetos raketę Novaką Džokovičių ir išplėšė kelialapį į pusfinalį.

Susitikimas truko 1 val. 14 min. R. Federeris N. Džokovičių įveikė po ketverių metų pertraukos.

Iškovojęs antrąją pergalę, šveicaras grupėje užėmė antrąją vietą. Tuo tarpu su viena pergale likęs N. Džokovičius savo pasirodymą jau baigė.

R. Federeris šį prestižinį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus, o N. Džokovičius - penkis.

Kitame grupės susitikime austras Dominicas Thiemas (5) 6:7 (3-7), 3:6 pralaimėjo italui Matteo Berrettini (8). Pirmąją nesėkmę patyręs D. Thiemas jau anksčiau buvo užsitikrinęs pirmąją vietą grupėje.

Turnyro prizų fondą sudaro 9 mln. JAV dolerių.