Po šunų išpuolio olimpinis čempionas atsidūrė ligoninėje

Dukart olimpinis slidinėjimo čempionas Simenas Hegstadas Kruegeris netikėtai atsidūrė ligoninėje.

Apie tai pranešė vg.no.

Bėgiojantį Norvegijos sportininką užpuolė du šunys. S. H. Kruegeris pasakojo, kad du maži terjerai iš pradžių žaidė, o vėliau pradėjo kandžiotis ir įkando jam į koją.

Norvegas teigė, kad jis nelabai išsigando, tačiau gerokai nustebo.

Slidininkui teko važiuoti į ligoninę ir prašyti gydytojų pagalbos. Medikai sportininkui suleido vaistų nuo stabligės ir išrašė antibiotikų.

S. H. Kruegeris tvirtino, kad šunų savininkai jo atsiprašė.

Norvegas 2018-aisiais vykusiose Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse iškovojo du aukso medalius.

Jis nugalėjo skiatlono rungtyje ir estafetėje 4 po 10 km. Taip pat slidininkas pelnė sidabro medalį 15 km lenktynėse.