Penkiakovininkė G. Venčkauskaitė-Juškienė Egipte pateko į dešimtuką

Kaire (Egiptas) vykstančio 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės I etapo moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė 9-ąją vietą.

Plaukimo rungtyje kaunietė distanciją įveikė per 2 min. 19,41 sek. ir pelnė 272 taškus (13 vieta).

Fechtuojantis G.Venčkauskaitė-Juškienė laimėjo 14 kovų iš 35 ir savo sąskaitą papildė 184 taškais (27 vieta). Dar vieną tašką Lietuvos sportininkė pelnė laimėdama vieną kovą papildomame fechtavimosi etape.

Jodama G.Venčkauskaitė-Juškienė viską atliko tobulai ir pelnė visus maksimaliai įmanomus 300 taškų.

Prieš bėgimo ir šaudymo rungtį G.Venčkauskaitė-Juškienė turėjo 757 taškus ir užėmė 19-ąją vietą. Nuo 3 vietą užėmusios airės Natalyos Coyle ją skyrė 57 sek.

Paskutinėje rungtyje kaunietė užėmė 4-ąją vietą (12 min. 19,80 sek.) ir tai leido bendrojoje įskaitoje pakilti į 9-ąją pozicija.

G.Venčkauskaitė-Juškienė finale iš viso surinko 1318 taškų.

Pirmojo etapo čempione tapo rusė Uljana Batašova (1358), aplenkusi airę N.Coyle (1347) ir vengrę Saroltą Kovacs (1341).

Šeštadienį Kaire vyks vyrų varžybų finalas, kuriame dalyvaus Justinas Kinderis.