„Olimpinių vilčių“ regatoje – du kanojininko A. Golovačo medaliai

Bratislavoje (Slovakija) vykusiose baidarių ir kanojų irklavimo regatoje „Olimpinės viltys“ du medalius iškovojo Lietuvos atstovas Artūras Golovačas.

16-mečių vaikinų vienviečių kanojų 500 m distancijos finale A. Golovačas finišavo per 2 min. 7,277 sek. ir iškovojo bronzos medalį.

Nugalėjo slovakas Peteris Stolarikas (2.05,587), o antras finišavo ukrainietis Tarasas Kuzykas (2.06,402).

15-16 metų vaikinų dviviečių kanojų 200 m distancijos finale sidabro medalius iškovojo A. Golovačas ir Ignas Serafinas (41,1 sek.). Nugalėjo Baltarusijos atstovai (40,44 sek.).

A. Golovačas taip pat užėmė ketvirtąją vietą 1000 m distancijoje (4.34,92 sek.). Kiti lietuviai į A finalus neprasibrovė.

„Olimpinių vilčių“ regata yra vienos svarbiausių ir stipriausių jaunučių varžybų pasaulyje.