Olandijoje - Lietuvos kiokušin karatė sportininkų pergalės

Geriausi jaunieji Lietuvos kiokušin karatė sportininkai dalyvavo atvirajame Olandijos čempionate. Kartu su mūsiškiais jėgas išbandė per 200 sportininkų iš 8 valstybių.

Vyrų varžybose tarp lietuvių geriausiai sekėsi Tomui Struopui ir pasaulio čempionate bronzos medalį neseniai iškovojusiam Arnoldui Grevui, atitinkamai, tapusiems svorio kategorijų per 80 kg ir iki 80 kg čempionais. Pastarojoje svorio kategorijoje antrąją vietą užėmė klubo "Budora" instruktorius Ernestas Naubetchanovas, o svorio kategorijoje iki 70 kg antrąja vieta džiaugėsi Tautvydas Šniaukas.

Merginos varžėsi be svorio apribojimų, o prizininkių pakyla atrodė įspūdingai - visas tris pirmąsias vietas užėmė Lietuvos atstovės. Čempione tapo pasaulio vicečempionė Brigita Gustaitytė, vicečempione - Aistė Tatarūnaitė, o trečiąją vietą užėmė čempionės sesuo Magdalena Gustaitytė.

Pagrindinės Lietuvos kiokušin karatė pajėgos šiuo metu rengiasi svarbiausiam 4 metų startui - 2015 metų pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionatui, kuris spalio 31 - lapkričio 1 dienomis vyks Tokijuje. Į Japoniją mūsų delegacija, kurioje bus net 17 sportininkų, išvyks spalio 22-ąją.