OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pralaimėjimus patyrė visi trys Lietuvos klubai

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate šeštadienį pralaimėjimus patyrė visi trys Lietuvos klubai – „Airwell Energija“ nusileido estams, „Kaunas City“ krito prieš Latvijos čempionus, o „7bet-Hockey Punks“ pralaimėjo Latvijoje, praneša „Hockey Lietuva“.

Įnirtingoje dvikovoje „Airwell Energija“ nusileido Estijos čempionams

OHL Baltijos ledo ritulio lygoje pirmą kartą šį sezoną susitiko Lietuvos ir Estijos klubai.

Elektrėnuose vykusiose rungtynėse po įnirtingos kovos pergalę šventė svečiai iš Estijos. „Panter“ 3:2 palaužė „Airwell Energiją“.

Pirmasis kėlinys „Airwell Energijai“ susiklostė itin nesėkmingai. Jo metu varžovai pelnė du įvarčius be atsako. Tikslą pasiekė Rasmusas Kiikas (06:02, rez. perd. Paulas Sillandi) ir Nikita Puzakovas (10:42, rez. perd. Daniilas Tsarkovskis).

Antrajame kėlinyje į dar blogesnę situaciją elektrėniškius pasiuntė jiems puikiai pažįstamas žaidėjas. Pernai Elektrėnų klubo garbę gynęs ukrainietis Daniilas Tsarkovskis padidino estų ekipos persvarą iki trijų įvarčių (24:02, rez. perd. Sevelis Novikovas).

Situaciją rungtynėse pakeitė atkarpa antrojo kėlinio pabaigoje. „Airwell Energijai“ pelnius įvartį, vėliau į „Panter“ vartus dar buvo skirtas ir baudinys, kurį šeimininkai realizavo sėkmingai. Abu įvarčius savo komandai pelnė Donatas Kumeliauskas (37:22, rez. perd. Povilas Verenis, Sergejus Lohačius ir 39:13).

Trečiajame kėlinyje abi komandos turėjo progų daugumai, o susitikimo pabaigoje „Airwell Energija“ vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju. Visgi, daugiau įvarčių rungtynėse žiūrovai neišvydo.

Lietuvos ir Latvijos čempionų akistatoje pranašesni buvo latviai

Kauno ledo rūmuose du kėlinius niekaip varžovų vartų neatrakinę kauniečiai per trečiąjį kėlinį sugebėjo pelnyti keturis įvarčius, bet to neužteko – jie prieš „Zemgale/LBTU“ patyrė pralaimėjimą 4:9.

Per pirmuosius du kėlinius „Zemgale/LBTU“ pelnė šešis įvarčius be atsako. Net penki iš šešių įvarčių buvo pelnyti tuomet, kai komandos žaidė nelygiomis sudėtimis. Keturis kartus latviai realizavo kiekybinį pranašumą, o kartą šeimininkus nubaudė jiems ant ledo turint vienu žaidėjų daugiau nei oponentai.

Vaizdas ant ledo kiek pasikeitė trečiajame kėlinyje, kurio metu rezultatyviai žaidė abi komandos. Šią 20 minučių atkarpą „Kaunas City“ laimėjo 4:3, bet to neužteko norint rimčiau pasipriešinti varžovams.

„Kaunas City“ gretose du įvarčius pelnė Ondrejus Machala, o po vieną pridėjo Lukas Žukauskas ir Dmytro Danylenko. „Zemgale/LBTU“ gretose Kristapas Rokis, Kevinas Stradniekas ir Artūras Karaša ritulį į vartus siuntė po du kartus, o Rinaldas Vutkevičsas, Dohdanas Panasenko ir Danielis Andersonas įvarčiu džiaugėsi po kartą.

Puolime strigę „7bet-Hockey Punks“ pralaimėjo Latvijoje

Dar vieną pralaimėjimą OHL Baltijos čempionate patyrė „7bet-Hockey Punks“ komanda. Vilniečiai išvykoje 0:7 nusileido „Kurbads“ ledo ritulininkams.

Latvijos atstovai pirmajame ir trečiajame kėlinyje į svečių vartus siuntė po tris įvarčius, o antrajame pridėjo vieną.

Du sykius „Kudbads“ gretose pasižymėjo Rihadas Ligis, po kartą Aleksandras Galkinas, Aleksandras Novikovas, Artūras Ozolinšas, Matisas Birinšas ir Renaras Ciprusas.