LKL: „CBet“ pralaimėjimų seriją nutraukė triumfu Vilniuje

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastą seriją nutraukė naujokais pasipildžiusi Jonavos „CBet“ (7/11) ekipa.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje sugebėjo palaužti Vilniaus „Wolves“ (13/6) – 96:85 (25:25, 17:19, 27:20, 27:21).

Pirmoji mačo dalis į jokius klausimus neatsakė – šeimininkai susikrovė tik dviejų taškų persvarą (44:42). Vis dėlto „CBet“ užtruko lygindami rezultatą – tik šeštąją trečiojo ketvirčio minutę tai dvitaškiu įgyvendino Strahinja Mičovičius (56:56).

Persilaužę jonaviškiai pratęsė savo spurtą ir po Tauro Jogėlos tritaškio jau pirmavo 64:58. Nauja rekordinė persvara nustatyta Justo Furmanavičiaus dvitaškiu (78:70), o rezultatyviausias „Wolves“ žaidėjas Jeffery Tayloras gavo penktąją pražangą.

Šeimininkai atsitiesė Kristupo Žemaičio tritaškiu ir Rasheedo Sulaimono dvitaškiu su pražanga (76:79), tačiau neteko dar vieno žaidėjo – penktąją pražangą gavo Christianas Mekowulu. Netaiklų komandos draugo metimą pataisė Lukas Kreišmontas (85:76). Šeimininkų viltis dar kurstė R. Sulaimono tritaškis su pražanga (80:87), tačiau stebuklo sukurti nepavyko.

Nedui Pacevičiui tai buvo pirmoji nesėkmė Vilniaus ekipos stratego poste pakeitus Kęstutį Kemzūrą.

Rungtynėse ryškiausiai žibėjo S. Mičovičius – 36 minutės, 29 taškai (8/11 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 7/10 baudų metimų), 8 atkovoti ir prarastas kamuolys, 2 pražangos, 6 išprovokuotos varžovų nuobaudos bei 30 naudingumo balų.

Kovoje dėl kamuolių ilgai varžovams nusileidę jonaviškiai galiausiai laimėjo 40:37, o žaidimo kokybę demonstravo suklysdami vos 7 kartus.

Pastaruoju metu itin siaura rotacija vertęsis Jonavos klubas šį kartą turėjo ilgesnį suolelį. Debiutinius savo mačus komandoje sužaidė J. Furmanavičius ir Ryanas Larsonas. Kartu jie sužaidė 39 minutes, lietuvis sumetė 7 taškus, amerikietis savo pirmojo taiklaus metimo „CBet“ gretose dar turės palaukti.

V. Šeškaus auklėtiniai šia pergale nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, o atmetus rezultatus prieš lygą palikusius „Gargždus“, nelaimėję buvo net nuo lapkričio 26-osios. Tuo pačiu jie atsirevanšavo už dar spalį „vilkams“ patirtą nesėkmę 71:83.

Jonaviškiai turnyro lentelėje pergalėmis pavijo šeštąją vietą užimantį Mažeikių „M Basket-Delamode“ (7/10) klubą. „Wolves“ užima trečiąją vietą, tiek nuo antrosios, tiek nuo ketvirtosios turėdami dviejų pergalių atstumą.

Nei „Wolves“, nei „CBet“ nepateko į Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą, o pridėjus ir Europos čempionato atrankos „langą“, ant parketo šiuos klubus išvysime jau tik kovo mėnesį.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 15 (0/3 tritaškių, 11 atk. kam.), Rasheedas Sulaimonas 13 (3/5 tritaškių), Christianas Mekowulu, Kristupas Žemaitis (4 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Eigirdas Žukauskas po 10, Garrisonas Brooksas 8, Regimantas Miniotas (5 atk. kam.) ir Vitalijus Kozys po 7.

„CBet“: Strahinja Mičovičius 29 (8/11 dvitaškių, 8 atk. kam.), Tauras Jogėla 20 (5 atk. kam.), Michaelas Lewisas 17, Lukas Kreišmontas 15 (1/5 tritaškių, 8 atk. kam.), Justas Furmanavičius 7, Edvinas Šeškus 6 (2/7 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: LKLCBetWolvesVilniaus Wolves