Lietuvos standartinių šokių čempionate Prienuose suksis pasaulinio lygio poros

 • Teksto dydis:

Savaitgalį Prienuose vyks Lietuvos standartinių šokių čempionatas ir įvairių amžiaus grupių pirmenybės, kurių metu geriausios Lietuvos šokėjų poros varžysis dėl nugalėtojų titulo. Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamos varžybos truks dvi dienas, per kurias ant parketo prasisuks virš 500 porų.

Šeštadienį vyks aukščiausios - laisvos klasės standartinių šokių jaunių, jaunimo, suaugusiųjų bei senjorų grupių čempionatai, o vakarinėje dalyje žiūrovai išvys ir Lotynų Amerikos šokių varžybas Prienų rajono Savivaldybės mero taurei laimėti. Jaunių, jaunimo, suaugusiųjų bei senjorų grupių čempionatų dalyviai varžysis dėl teisės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose bei pasaulio ir Europos taurės varžybose.

Sekmadienį pasirodys įvairių žemesnių klasių šokėjai, kurie dar nėra pasiekę tokio aukšto meistriškumo lygio, kaip laisvos klasės čempionatų šokėjai. Žiūrovai galės stebėti jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių pirmenybes, o vakarinėje dalyje dėl čempionų titulo varžysis jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės šokėjai.

"Šiame čempionate žiūrovai galės išvysti ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje garsius mūsų šalies atstovus - suaugusiųjų grupėje dėl čempionų titulo varžysis 2014 m. pasaulio čempionato bronzos medalių laimėtojai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė bei 2014 m. Europos čempionato finalininkai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva," - pasakojo LSŠF viceprezidentas, čempionato ir pirmenybių direktorius Virginijus Visockas.

V.Visockas pasidžiaugė ir dėl to, kad kova vyks ne tik dėl pirmųjų vietų - suaugusiųjų grupėje dėl prizinės vietos varžysis ir jaunesni šokėjai vos prieš porą metų demonstravę labai aukštus rezultatus jaunimo grupėje, o jaunių ir jaunimo grupėse pasirodys šokėjai praėjusiais metais pasiekę aukštus rezultatus įvairiose tarptautinėse varžybose.

Čempionatų metu sportininkus vertins 9 aukščiausios kategorijos teisėjai iš Olandijos, Suomijos, Vokietijos, Slovakijos, Estijos, Latvijos, Italijos, Rusijos ir Belgijos. Pirmenybėse dalyvaujančius sportininkus vertins tie patys užsienio teisėjai ir dar 6 aukščiausios kategorijos teisėjai iš Lietuvos. Kiekvieną pirmenybių grupę vertins 9 teisėjų komisija, kurioje bus 6 užsienio šalių ir 3 Lietuvos atstovai.

Lietuvos sportinių šokių čempionatas Prienuose organizuojamas pirmą kartą, jis vyks naujame Prienų daugiafunkciniame sporto centre (Pramonės g. 20). Renginio globėjas - Prienų rajono Savivaldybės meras Vytas Bujanauskas.

Renginio programa:

Šeštadienis (sausio 31 d.)
11 val. Jaunučių ir jaunių grupių pirmenybės bei senjorų grupių Lietuvos standartinių šokių čempionatas.
14 val. Jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių laisvos klasės Lietuvos standartinių šokių čempionato pirmieji turai.
18 val. Jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių laisvos klasės Lietuvos standartinių šokių čempionato finaliniai turai bei Lotynų Amerikos šokių varžybos Prienų rajono Savivaldybės mero taurei laimėti.
Sekmadienis (vasario 1 d.)
11 val. Jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių įvairių klasių Lietuvos pirmenybės.
17.30 val. Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių čempionatas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių