Lietuvos rankininkės turėjo pripažinti juodkalniečių pranašumą

2020 metų Europos moterų rankinio čempionato atrankos varžybų 2 grupės rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė Klaipėdos „Švyturio“ arenoje 24:32 (14:20) pralaimėjo Juodkalnijos rankininkėms.

Nuo pat susitikimo pradžios žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmusios viešnios kėlinio viduryje įgijo šešių įvarčių pranašumą (12:6), o 28-ąją min. komandas skyrė aštuoni įvarčiai (19:11). Visgi mūsiškėms iki pertraukos pavyko šiek tiek priartėti (14:20).

Antrajame kėlinyje kietai žaidusios Juodkalnijos rankininkės susikrovė dviženklį pranašumą (27:17, 30:19), bet sėkmingai sužaista susitikimo pabaiga leido lietuvėms sumažinti atsilikimą iki aštuonių įvarčių (24:32).

Lietuvos rinktinei Greta Kavaliauskaitė pelnė 11 įvarčių, 4 – Dovilė Ilčiukaitė, 3  – Brigita Ivanauskaitė, 2 – Rita Repečkaitė, po 1 – Viltė Lubytė, Greta Rinkevičiūtė, Martyna Vaitkutė ir Emilė Aglinskaitė.

Juodkalnijos komandoje 9 kartus pasižymėjo Djurdjina Jaukovič, po 5 – Jovanka Radičevič ir Majda Mehmedovič.

Antrąją nesėkmę Europos čempionato atrankoje patyrusi Lietuvos rinktinė kitas rungtynes žais kitų metų kovą su Italijos komanda.