Lietuvos penkiakovininkams – auksas ir sidabras

Antrasis planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape Egipte sekmadienį baigėsi Lietuvos atstovų triumfu.

Aukso medalį vyrų varžybų finale iškovojo Edvinas Krungolcas, surinkęs 5588 taškus. Lietuvis fechtavimosi rungtyje (832 tšk.) buvo penkioliktas, plaukime (1216 tšk.) - 26-as, jojime (1200 tšk.) užėmė ketvirtąją vietą bei tokia pat pozicija tenkinosi krose bei šaudyme (2340 tšk.).

Sidabro apdovanojimą pelniusio Justino Kinderio sąskaitoje - taip pat 5588 taškai (fechtavimasis - 880 tšk. (7 vieta); plaukimas - 1224 tšk. (25); jojimas - 1160 tšk. (12), krosas bei šaudymas - 2324 tšk. (6).

Planetos taurės etape Kaire bronzos medalis atiteko Rusijos sportininkui Maksimui Kuznecovui, kuris surinko 5564 taškus.

Trečiasis Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovas tarp 36 finalo dalyvių Tomas Makarovas su 5516 taškų (fechtavimasis - 784 (21), plaukimas - 1272 (10), jojimas - 1200 (6), krosas bei šaudymas - 2260 taškų (12)) užėmė aštuntąją vietą.

Šeštadienį antrojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovė taurės varžybų etapo Egipte sidabrą moterų varžybose iškovojo Donata Rimšaitė, finale surinkus 5188 taškus.

Šiame straipsnyje: krungolcaskinderisPenkiakovė