Lietuvos jaunių rinktinė pasaulio stalo futbolo čempionate iškovojo auksą

Austrijoje pasibaigusiame pasaulio stalo futbolo čempionate Lietuvos jaunių rinktinė iškovojo auksą.

Pirmą kartą pasaulio stalo futbolo čempionate lietuviai dalyvavo pilnos sudėties - vyrų, moterų ir jaunių - rinktinėmis. Nors pirmąją čempionato dieną fortūna lietuviams nesišypsojo ir aukštų pozicijų užimti nepavyko, šeštadienį vykusiose jaunių rinktinių varžybose jaunieji Lietuvos žaidėjai iškovojo pirmąją vietą.

Jaunių rinktinė grupės varžybose nugalėjo bendraamžius iš Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos bei užsitikrino pirmąją ir pateko į pusfinalį, kur įveikė Didžiosios Britanijos rinktinę ir finale 2:0 nugalėjo čempionato šeimininkę Austriją.

Iš viso šiame pasaulio čempionate dalyvavo daugiau nei 350 stalo futbolo mėgėjų iš viso pasaulio. Didžiausią delegaciją atsiuntė Šveicarija - šaliai atstovavo net 67 žaidėjai. Lietuvių rinktinę sudarė 13 žaidėjų.