Lietuvės stalo tenisininkės privertė kapituliuoti ir kines

Tituluočiausia Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė savo sportinių trofėjų kolekciją papildė Italijos taure.

Kaunietė, atstovaujanti netoli Milano esančio Kortemadžorės miesto stalo teniso komandai "Teco Corte Auto Cortemaggiore", svariai prisidėjo prie istorinės sėkmės Italijos taurės turnyre.

R.Paškauskienė svariai prisidėjo prie "Teco Corte Auto Cortemaggiore" komandos istorinės sėkmės Italijos taurės turnyre.

"Teco Corte Auto Cortemaggiore" ekipa, kurią sudarė R.Paškauskienė, rusė Renata Sabitova bei italės Arianna Barani, Valentina Roncallo ir Martina Nino, pusfinalyje 3:2 palaužė favorites – "Brunetti Castel Goffredo" stalo tenisininkes. Du taškus nugalėtojoms pelnė lietuvė: 3:1 įveikė kinę Li Xiang ir 3:0 – slovakę Tatjaną Kukulkovą.

"Brunetti Castel Goffredo" klubas pernai 17-ąjį kartą per savo istoriją triumfavo Italijos čempionate, o šalies taurę buvo iškovojęs penktus metus iš eilės.

Finale slovakės Olgos Dzelinskos treniruojama Kortemadžorės komanda 3:0 privertė kapituliuoti Bolonijos "Polisportiva Panino LAB" ekipą. R.Paškauskienė 3:0 nugalėjo kinę Tian Jing.

"Prestižinį trofėjų iškovojome pirmą kartą. Tai – viso kolektyvo nuopelnas, – sakė Kortemadžorės klubo prezidentas Ettore Dernini. – Ypač vertiname patyrusių žaidėjų R.Paškauskienės, R.Sabitovos perduodamą patirtį mūsų jaunimui."

Italijos moterų stalo teniso "Serie A1" čempionate pirmaujanti "Teco Corte Auto Cortemaggiore" ekipa žaidė aštuonerias rungtynes, iš jų šešerias laimėjo ir dvejas užbaigė lygiosiomis. R.Paškauskienė įveikė visas savo varžoves, tarp jų – kines Tan Wenling (3:2) ir Li Xiang (3:0).

Sėkmė: R.Paškauskienė (antra iš dešinės) su komandos draugėmis džiaugėsi pergale Italijos taurės turnyre.