Kovoje dėl bronzos Šiaulių „Ledo linija“ nugalėjo Kauno „Baltų ainius“

Nacionalinės ledo ritulio lygos didžiojo finalo ketverte kovoje dėl bronzos medalių šiauliečiai rezultatu 10:1 (1:0, 8:1, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius“.

Ledo ritulio čempionato bronza – Šiaulių „Ledo linijai“

Nacionalinės ledo ritulio lygos didžiojo finalo ketverte rungtynėse dėl trečiosios vietos Elektrėnų ledo rūmuose sekmadienį Šiaulių „Ledo linija“ atsitiesė po pralaimėjimo 0:7 pusfinalyje Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda. Šiauliečiai kovoje dėl bronzos medalių 10:1 (1:0, 8:1, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius“.

Šiaulių klubas žiūrovų ilgai nekankino. Jau antrąją minutę po varžovų klaidos prie savųjų vartų Ernoldas Baltaragis sulaukęs perdavimo iš už vartų pasiuntė ritulį į varžovų vartus (01:22). Ir vėliau „Ledo linija“ spaudė kauniečius, o antrasis įvartis krito kai po gražios kombinacijos daugumoje pasižymėjo Vladimiras Parchomenka (19:21).

Antrajame kėlinyje „Ledo linija“ pradėjo triuškinti varžovus. Šiauliečiai padidino persvarą iki trijų įvarčių po Artūro Blažinsko smūgio (24:24), o netrukus dar vieną įvartį pridėjo šiaulietis Ernoldas Baltaragis (25:36). Penktąjį įvartį pasiekė Einaras Trankalis (27:36). Po šio įvarčio žaidimas tapo atviras ir abi komandos nuolat grasino varžovų vartams.

Toks žaidimas davė vaisių kauniečiams, kurie po gražios kombinacijos sušvelnino skirtumą iki 1:5 (Dovydas Žiūkas, 28:55). Tačiau net ir po vartininko keitimo įvarčiai ir toliau krito į kauniečių vartus. Dukart pasižymėjo Elvijus Trankalis (32:08, 36:57), kėlinio pabaigoje dar po vieną įvartį pridėjo E.Baltaragis (38:30) ir A.Blažinskas (39:23).

Trečiajame kėlinyje šiauliečiai tęsė žygį apdovanojimų link ir jau dešimtajį komandos įvartį išnaudojęs kiekybinę persvarą pelnė V.Parchomenka (49:50).

„Baltų ainiai“ – „Ledo linija“ 1:10 (0:1, 1:8, 0:1).
„Baltų ainiai“: Dovydas Žiūkas 1 įvartis.
„Ledo linija“: E.Baltaragis 3, A.Blažinskas, E.Trankalis, V.Parchomenka po 2, E.Trankalis po 1 įvartį.