Kauno “Baltų ainių” ledo ritulininkai pakilo į antrąją poziciją

Trečią pergalę ketvirtose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą pakilo Kauno "Baltų ainių" (10 tšk.) klubas, Elektrėnuose antradienio vakarą net 13:3 (6:0, 4:2, 3:1) sutriuškinęs penktą nesėkmę patyrusius autsaiderius "ESSM-2000" ekipos ledo ritulininkus.

Pasak pranešimo, svečių komanda didesnių problemų rungtynėse neturėjo ir gerino savo statistiką. Jau pirmajame kėlinyje pelnę net šešis įvarčius be atsako kauniečiai pirmuosius penkis įmušė per nepilnas 10 minučių.

Antrajame kėlinyje Kauno ekipos žaidėjai jau leido pasireikšti ir šeimininkams, kurių puolėjas Evaldas Gudonis (22:01) sušvelnino skirtumą iki 1:6, vėliau Egidijus Binkulis (34:16) sumažino atsilikimą iki 2:9. Tuo metu "Baltų ainiai" po dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo jau 10 įvarčių.

Trečiajame kėlinyje buvo pelnyti dar keturi įvarčiai ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį Vilniuje, kur Pramogų arenoje (20.15 val.) Vilniaus "Geležinis vilkas" priims pirmenybių lyderę Elektrėnų "Energiją" (12 taškų).

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           4  4  0  0   0    39:15   12

2. Kauno "Baltų ainiai"           4  3  0  1   0    34:13   10

3. Rokiškio "Rokiškis"            4  2  1  0   1    21:17    8

4. Juodupės "Juodupė"             3  2  0  0   1     9:11    6

4. Vilniaus "Hockey Punks"        4  2  0  0   2    19:22    6

6. Vilniaus "Geležinis vilkas"    4  0  0  0   4    15:24    0

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          5  0  0  0   5    17:49    0