„Kaunas City“ penktą kartą sezone nugalėjo „LTeam Select“ ekipą

TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate „Kaunas City“ komanda penktą kartą sezone įveikė „LTeam Select“ ledo ritulininkus.

Trečiadienį penktose tarpusavio rungtynėse Kaune „Kaunas City“ 11:3 nugalėjo „LTeam Select“ jaunuosius ledo ritulininkus ir prieš šį varžovą sezone neprarado nė taško.

Šiose rungtynėse kauniečiai dar per pirmuosius du kėlinius pelnė dešimt įvarčių, praleisdami vos vieną, o jauniesiems „LTeam Select“ atstovams pavyko sėkmingai užbaigti rungtynes per trečiąjį kėlinį praleidus vos vieną įvartį, o patiems pasižymėjus du kartus.

„Kaunas City“ šiose rungtynėse į priekį vedė komandos lyderiai: Romanas Rešetnikovas, Pavelas Pravilo, Igoris Goleščikhinas ir Paulius Grybauskas pelnė po du įvarčius, o po vieną pridėjo Ignotas Ragas, Ylia Malaškevičius ir Damiras Šafeevas.

„LTeam Select“ gretose dukart tikslą pasiekė Emilis Alekna, o kartą Danielius Kvedaras.

Kitos TOPsport Lietuvos čempionato rungtynės numatytos sekmadienį, kai „HC Klaipėda“ namuose priims „Energiją“.